Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baraj Dizisi Hakan Kim? Gerçek Adı

Baraj Dizisi Hakan Gerçek Adı Kariyeri hakkında detaylar haberimizin devamında…
24 Kasım Salı akşamı 15. bölümü le ekranlara gelecek olan Baraj dizisi fragmanı ile adeta kafalar karıştı. Baraj Dizisi Hakan karakteri ile dizi yeni bölümde oldukça nefes kesecek. Hakan’ın Nehir’in peşinde olması ve onunla yakından ilgilenmesi izleyenler arasında değişik tahminlerin yapılmasına neden oldu. 
Dizide Nehir artık Nazım’dan ayrılmak istediğini söyler. Nazım Usta ise söylediği yalanlar sonrasında bakalım Nehir ile tekrar barışabilecek mi? Diğer yandan ise fragmanda en dikkat çeken detay ise Hakan Bey ile el ele Nehir’in otelden çıkarken vurulma sahnesi oldu. 

Baraj Hakan Kimdir? Gerçek Adı 

Baraj Dizisi Hakan karakterini canlandıran oyuncunun bilgileri geldiğinde bu bölümde güncellenecektir. 

Baraj Dizisi Nehir Vuruldu? Ölecek mi 

Daha fazla mesaj
Baraj Dizisi Nehir otelden diziye yeni katılan Hakan ile çıkarken silahlı saldırıya uğrar ve kalbinden vurulur. Bu olay ile ilgili olarak sizlere tahminlerimizi yazmak isteriz. 
Tahmin 1- Sitemiz Tahmini 
Baraj Dizisi Hakan karakterinin eski karısı veya sevgilisi Nehir’e oldukça fazla benzemektedir. Elim bir silahlı saldırı sonucunda Hakan’ın eski karısı vurularak öldürülmüştür. Hakan ise tesadüfen gördüğü Nehir’i eski karısına benzettiği için onun peşinden gitmektedir. 
Tahmin 2-
Nehir Hakan’dan para kopartmak için onunla sahte olarak takılmak isterken Nazım’ın eski karısı yada Tarık’ın zengin kız arkadaşının adamları tarafından vurdurulmuş olabilir.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler