Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bir Annenin Günahı Dizisi Yusuf Kim? Gerçek Adı

Bir Annenin Günahı Dizisi Yusuf karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu hakkında detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz….

Bir Annenin Günahı Yusuf Kimdir?

Dizide Yusuf karakteri annesine çok benzeyen ve onun gibi hayat dolu olan neşeli bir karakterdir. Zeki ve becerikli aynı zamanda oldukça akıllıdır. Okuldan arta kalan vakitlerde ailesine destek olmak için gizliden gizliye ek iş yaparak çalışmaktadır. Okuması ve iyi bir eğitim alması için annesinin onun için yaptıklarına destek olmak için çaba göstermektedir.  Tek hayali okulunu bir an önce bitirerek ailesine destek olmaktır. 

Bir Annenin Günahı Yusuf Gerçek Adı?

Bir Annenin Günahı Yusuf rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Mert Yazıcıoğlu 10 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme bölümünde eğitim görmüştür. 
Mert Yazıcıoğlu 2011 yılında Dedemin İnsanları isimli film ile kariyerine başlamıştır. Son olarak İnternet Dizisi Aşk 101 isimli dizide Sinan karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve filmler ise şunlardır. 
2011         Dedemin İnsanları
2018         İyi Oyun Cenk
2012-2013 Kayıp Şehir Furkan
2013-2016 Karagül Baran Şamverdi
2016-2017 Umuda Kelepçe Vurulmaz Fırat
2018         Mehmed: Bir Cihan Fatihi Korkut
2018-2019 Bir Litre Gözyaşı Mahir Yetkin
2020-     Aşk 101 Sinan
Bir Annenin Günahı Dizisi Yusuf karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Aynı dizide rol alan Suna’nın kızı Zehra hakkında detaylar için burayı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler