Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bir Annenin Günahı Filiz Kim? Gerçek Adı

Bir Annenin Günahı dizisi Filiz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Deniz Ertürk dizideki Zehra karakterinin en yakın arkadaşı olarak dizide yer alan isim oldu. Filiz Karakterini canlandıran Deniz Ertürk hakkında detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Bir Annenin Günahı Filiz Kimdir? 

Bir Annenin Günahı Dizisi Filiz, Suna’larla komşu olan Bekir’in kızıdır. Filiz ve Zehra birlikte çok iyi anlaşmaktadır. Ünlülerin hayatlarını izlerken onlar gibi olma hayalleri kurmaktadırlar. Filiz de tıpkı Zehra gibi Lise de okumaktadır. Erkenden zengin olmak istemektedir. 
Dizide Filiz ve Zehra karakterlerini bol bol ekranlarda göreceğiz. Bu ikili hayallerinin peşinden koşmak için bakalım neler yapacak. 

Bir Annenin Günahı Filiz Gerçek Adı ?

Daha fazla mesaj
Dizide  lise öğrencisi olan Filiz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Deniz Ertürk 2000 doğumludur. Aslen Sakaryalı olan oyuncu İstanbul üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. “Kısmet” isimli  filmde oynamıştır.
Dizi kariyerine Bir Annenin Günahı isimli dizi ile başlayacak olan Deniz Ertürk daha önce başka bir dizide rol almamıştır. Oyuncunun instagram hesabı ise https://www.instagram.com/denizertuurk/?hl=tr dır. 

Bir Annenin Günahı Filiz Giydiği Kıyafetler 

Bir Annenin Günahı Dizisi Filiz Karakterini canlandıran Deniz Ertürk’ün dizide giydiği kıyafetlerin marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili detayları bu bölümde bulabilirsiniz. Filiz’in taktığı kolye küpe bileklik ve aksesuarlar hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 
Filiz karakterini canlandıran Deniz Ertürk hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler