Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bir Annenin Günahı Suna’nın Kızı Zehra Kim? Gerçek Adı

Bir Annenin Günahı dizisi Suna’nın kızı Zehra karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mina Derman’dır. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı Dizisi Zehra rolü ve karakteri hakkında detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Bir Annenin Günahı Zehra Kimdir? 

Bir annenin günahı dizisinde Zehra karakteri dizide yer alan Suna karakterinin liseye giden kızıdır. Zehra ailesini seven ve onlara bağlı birisidir. Anca gözü de şaşalı ve şatafatlı bir hayat yaşamak için yükseklerdedir.
Dizide Zehra’nın en yakın arkadaşı ise yan komşuları olan Filiz’dir. Filiz’de tıpkı Zehra gibi ünlülerin yaşamlarını takip etmekte ve birlikte ünlü olmayı hayal etmektedirler. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Bir Annenin Günahı Zehra Gerçek Adı?

Bir Annenin Günahı dizisi Zehra karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mina Derman  İstanbul ilinde 12 Nisan 2002 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 8 yaşında olan oyuncu Koç Burcudur. 1.73 cm boyunda ve 57 kg ağırlığında olan Mina Derman MEF Okullarından mezun olmuştur. Oyunculuk üzerine derslerini Arif Pişkin’den  almıştır. 
İlk olarak Trt ekranlarında yayınlanan İncir Ağacı dizisi ile dizi kariyerine başlayan oyuncu bu dizide İnci karakterini canlandırmıştı.  AG Menajerlik ile çalışmaktadır.  Hobileri arasında kayak ve yüzme vardır. Oyuncunun İnstagram hesabı ise: https://www.instagram.com/mina.derman/?hl=tr
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler