Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çukur Dizisi Sincanlı Namık Kimdir? Gerçek Adı

Çukur Dizisi bu akşam yayınlanacak olan bölümde Sincanlı Namık karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oluyor. Dizi hayranları Sincanlı Namık karakterini canlandıran oyuncuyu oldukça merak etti. 

Çukur Sincanlı Namık rolünü Yıldıray Şimşek canlandırıyor. Çukur ‘Namık’ rolüne hayat veren Yıldırım Şimşek kimdir? Yıldırım Şimşek kaç yaşında, nereli? Yıldırım Şimşek hangi dizilerde rol aldı? Detaylar Haberin devamında… 
 

Çukur Dizisi Namık Kimdir?

Daha fazla mesaj
Çukur dizisi Namık karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yıldırım Şimşek 1 Ekim 1969 Ankara doğumludur. Terazi burcudur.  Sosyal Bilimler bölümü mezunu olan oyuncu 1986 yılında tiyatro ile tanışmıştır. Altındağ Belediye Tiyatrolarında ilk olarak sahne almıştır. 
Yıldıray Şimşek en son Rüya isimli dizide Selami rolü ile ekranlara gelmişti. Daha önceleri Saksıdaki Ağaç isimli dizinin yanı sıra bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Tatlı Hayat, Aslı ile Kerem bunlardan sadece bir kaçıdır. 
Çukur Dizisi Namık karakterini canlandıran Yıldıray Şimşek hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Çukur Dizisi Sefa hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler