Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İyi Aile Babası Damla Kim? Gerçek Adı

İyi Aile Babası Dizisi Damla Pamuk karakteri ile dizide yer alan Ecrin Su Çoban hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında….

İyi Aile Babası Damla Kimdir?

İyi Aile Babası dizisinde Damla karakteri 9. sınıfa giden akıllı ve çalışkan bir öğrencidir. Annesine çeken Damla disiplinli birisidir. Ailede hemen hemen en akıllı kişi Pamuk’tur. 
Bir çok oyuncuyu bünyesinde barındıran İyi Aile Babası dizisi Kanal D ekranlarında kısa bir süre sonra başlıyor. Dizide yer alan oyunculardan birisi de Damla rolü ile Ecrin Su Çaban oldu. Dizide Lise son sınıfta okuyan Oğulcan karakteri  ile kardeştir.  
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

İyi Aile Babası Damla Gerçek Adı

İyi Aile Babası Damla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ecrin Su Çoban Kocaeli ilinde 16 Kasım 2006 yılında dünyaya gelmiştir. Youtube isimli platformda yayınladığı videolar ile ünlenmiştir. O Ses Çocuklar isimli yarışmaya katılmış ve finale kadar yükselmiştir. 
Ecrin Su Çoban 2019 yılında  Masal Şatosu: Sihirli Davet isimli sinema filmi ile oyunculuğa merhaba demiştir. Aynı yıl Alice Müzikali isimli filmde (Alice) karakterini canlandırmıştır. 
İyi Aile Babası dizisi Damla karakterini canlandıran Ecrin Su Çoban hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. İyi Aile Babası Hemşire Aydan hakkında detayları bu bağlantıda bulabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler