Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan Kimdir? Gerçek Adı

Kefaret Dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Dizide rol Mert Fırat Başkomiser Sinan rolü ile hayranlarının karşısına çıkacak. Kefaret Başkomiser Sinan karakteri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Temkinli hırslı ve Duygusal bir karakter olacak olan Başkomiser Sinan aynı zamanda Kefaret dizisinde aşık bir rol ile sevenlerinin karşısında olacaktır. Dizideki rolü gereği Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. İşçi bir babanın ve annenin oğludur. Hayatı Zeynep ile kesiştikten sonra bambaşka bir hal alacaktır. 

Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan Kimdir? Gerçek Adı 

Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mert Fırat  Başkent Ankara’da 10 Ocak 1981 yılında dünyaya gelmiştir. 1.81 metre boyunda olan oyuncu 76 kilo ve Oğlak burcudur. 
Tiyatro eğitimlerini Ankara Üniversitesinde almıştır. Lise sonrasında İsveç’te radyo ve televizyon eğitimi almıştır. Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan karakteri ile dizide rol alamsı beklenen Mert Fırat bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Son olarak 2012 yılında  Antonius ile Kleopatra  oyununda sahne almıştır. 
Şimdilerde Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan karakterini canlandıran Mert Fırat 2000 yılında Bizim Evin Halleri isimli dizi ile dizi kariyerine başlamış ve bu dizide Bora karakterine hayat vermiştir. 
Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan rolünü oynadı. Atlı Karınca ve Başka Dilde Aşk isimli iki adet senaryoya ima attı. Bir çok ödülü bulunmaktadır. 
Kefaret Dizisi Başkomiser Sinan Kimdir? Gerçek Adı

Mert Fırat Başkomiser Sinan rolü ile dizide yer alırken dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimleri ise Doktor Ahmet Karakteri ile Yurdaer Okur ve Zeynep Karakteri ile Nurgül Yeşilçay yer almaktadır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler