Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kefaret Dizisi Meltem Kim? Gerçek Adı

Kefaret Dizisi Meltem Karakterini canlandıran oyuncunun Kim olduğu, memleketi, yaşı, boyu ve kariyeri hakkında detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

Kefaret Dizisi Meltem Kimdir? 


Kefaret Dizisi Meltem rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı  Özge Özacar 20 Kasım 1993 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 1,64 boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. Akrep Burcu olan oyuncu Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü bitirmiştir. 

Şimdilerde Kefaret Dizisi Meltem rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Özge Özacar 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile dizi kariyerine başlamıştır. Bu dizide Müge rolünü canlandırmıştır.  2016 yılında Oyunbozan isimli dizide Zeynep rolünü oynamıştır. 

Kefaret Meltem  Gerçek Adı

Daha fazla mesaj
Özge Özacar 2017 yılında Lise Devriyesi isimli dizide rol almıştır. Daha sonra ise Sevgili Geçmiş dizisinde Azra karakteri ile ekranlara gelmiştir. Başarılı oyuncunun instegram adresi @ozgeozacar’ dır. 
 
Kefaret Dizisi Meltem Kim? Gerçek Adı

Kefaret Dizisi Meltem Kıyafet ve Elbiseleri 

Kefaret Dizisi Meltem giydiği elbise ve kıyafetler ile ayakkabıları ve taktığı kolye küpe bileklik ve aksesuarların marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili her türlü sorunuzu yorum alanından sorabilirsiniz. Dizide ki şık karakterlerden birisi olacak olan Meltem’in dizinin bölümlerinde giydiği birbirinden şık elbiseler hakkında detaylar bu bölümde yer alacaktır. 
Kefaret Dizisi Meltem  hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Kefaret Dizisi Oyuncu Kıyafetleri hakkında detaylara bağlantıyı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler