Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kefaret Dizisi Nil Kimdir? Gerçek Adı

Kefaret Dizisi Nil karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı yaşı boyu kariyeri hakkında detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Kefaret Dizisi Nil karakterini Ege Kökenli canlandırmaktadır. 

Kefaret Dizisi Nil Kimdir? 

Dizide Nil karakteri Nurettin’in kızıdır. Babası Müteahhit olan Nil özel bir okulda işletme bitirmiş ve babasına ait bir AVM de yöneticilik yapmaktadır. Babası karısının ölümü sonrasında işlerini kızı Nil’e devretmiştir. Nil okul yıllarında pek de başarılı bir öğrenci değildi. Hırslı Şımarık Kıskanç ve oldukça sosyal bir karakteridir.

Kefaret Nil Gerçek Adı Kariyeri 

Kefaret dizisi Nil rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Ege Kökenli Kırklareli ilinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Lise eğitimine kadar olan süreçte bu ilde eğitim gören oyuncu lise eğitimini İstanbul ilinde Saint Joseph Fransız Lisesinde tamamlamıştır. Lise sonrasında Haliç Üniversitesi’nde Konservatuar Eğitimi almıştır. 
Kariyerine 2004 yılında En İyi Arkadaşım isimli dizi ile başlayan Ege Kökenli 2006 yılında Anadolu Kaplanı isimli dizide rol almıştır. Daha sonra Öğretmen Kemal dizisinde Peri rolünü canlandırmıştır. Sevilen komedi dizisi Yahşi Cazibe’de Itır karakteri ile hemen herkes tarafından tanınmıştır. Son olarak Benim Tatlı Yalanım isimli dizide Aylin karakterini canlandıran Ege Kökenli’nin rol aldığı diziler şunlardır. 
2004-2007 En İyi Arkadaşım Ece
2006 Anadolu Kaplanı Gizem
2010 Öğretmen Kemal (dizi) Peri
2011-2012 Yahşi Cazibe Itır Kükreyen
2013 Çalıkuşu (dizi, 2013) Mari Pırlantacıyan
2014 Çiçek Defne
Daha fazla mesaj
2015 Güneşin Kızları Melisa Taşkıran
2015-2016 Asla Vazgeçmem Yaren Kozan
2017 Kalp Atışı Dr. Bahar Tunç
2019 Benim Tatlı Yalanım Aylin Tunç
Ege Kökenli film kariyerine ise 4 film sığdırmayı başarmıştır. 2014 yılında Karanlıktan Sonra isimli kısa filmde rol almıştır. Son olarak 2020 yılında Son Şaka filminde rol alan oyuncunun yer aldığı filmler ise şunlardır. 
2014 Karanliktan Sonra Kısa film
2017 Taksim Hold’em Seda
2019 Aykut Enişte Nurhan Sinema filmi
2020 Son Şaka Ayşen Sinema filmi

Kefaret Dizisi Nil Kıyafet ve Elbiseleri 

Dizide Nil rolünü canlandıran Ege Kökenli’nin giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları oldukça merak edilecektir. Lüks bir Avm de yönetici olan Nil giydiği kıyafet elbise ve taktığı aksesuarlar ile şık bir karaktkeri canlandıracaktır. Oyuncunun giydiği kıyafet ve aksesuarlar hakkında yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. 
Kefaret Dizisi Nil karakterini canlandıran Ege Kökenli hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kefaret Dizisi Arzu hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler