Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kefaret Dizisi Remzi'nin Kardeşi Arzu Kim?

Kefaret Dizisi Arzu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı yaşı boyu kilosu ve kariyeri hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz...

Kefaret Arzu Kimdir? Nasıl Bir Karakter 


Kefaret Dizisi Arzu karakteri  Remzi’nin kız kardeşidir. Dizide rol alan Elif karakterini aynı zamanda büyüten ve yetiştiren kişidir.  büyüten kadındır. Arzu daha çok küçük yaşlarda iken annesi bir başkası ile kaçmıştır. Annesinin yokluğuna ek olarak babasının ise başı hiç bir zaman beladan kurtulmamış ve sürekli olarak hapse girip çıkmıştır. 

Kefaret Arzu her ne kadar babasının başı çok sık belaya da girse onu çok sever ve ona çok bağlıdır.  Arzu'nun babası zaman zaman ona mektup yazarak umutları her daim yüksek tutmasını sağlar. Arzu'nun babaannesi ve abisi ise çok ilgili olmadıkları için Arzu kendi kendine büyür gider. Kefaret Dizisi Zeki Kimdir? merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Kefaret Arzu Gerçek Adı 


Kefaret dizisi Arzu rolümü canlandıran Mine Kılıç 5 Kasım 1986 yılında Mersin ilinde dünyaya gelmiştir. Son olarak Zümrüdüanka dizisinde Fitnat karakteri ile ekranlara gelen oyuncu dizi kariyerine 2007 yılında Oyun bitti isimli dizi ile başlamıştır. 

Kefaret Dizisi Remzi'nin Kardeşi Arzu Kim?


Mine Kılıç'ın Oynadığı Diziler

Zümrüdüanka / Fitnat/ 2020
Yaşamayanlar / Elif / 2018
Bana Sevmeyi Anlat /2016-17
Aile İşi / 2016
Beni Böyle Sev / 2012
Alyazmalım / 2011
Oyun Bitti / 2007

Mine Kılıç'ın Oynadığı Filmler

New York in New York / 2019
Durak / 2016
Büşra / 2009

Yorum Gönder for "Kefaret Dizisi Remzi'nin Kardeşi Arzu Kim? "