Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Gerçek Adı

Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Gerçek Adı

Menajerimi Ara Dizisi Beren karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yaprak Medine 1996 yılında İstanbul İlinde dünyaya gelmiştir. Menajerimi Ara Dizisi ilk dizi tecrübesi olacak olan oyuncu reklamlarda rol alan bir isimdir. Bir çok oyuncuyu bünyesinde barındıran Menajerimi Ara Dizisi Mayda karakteri hakkında bir önceki yazımızda sizlere detaylı bilgiler vermiştir. Güzelliği ile dikkat çeken ve ilk dizi deneyimi olacak olan Yaprak Medine dizide Beren rolü ile kamera karşısında olacak isimdir. 
Menajerimi Ara Dizisi Ay Yapım tarafından yapılan diziler arasında yer almaktadır. Bir çok başarılı işe imza atan Ay yapımın yeni dizisinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Denizcan Aktaş gibi oyuncular yer alıyor. Dizide Beren Karaman rolünü canlandıracak olan Yaprak Medine’de bu oyuncular arasında yer alan bir isimdir. 
Menajerimi Ara  Beren Kim?
Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? 

Menajerimi Ara Beren Kimdir? 

Menajerimi Ara Dizisi Beren henüz daha  20’li yaşlarda bir kızdır. Türkiyenin önde gelen ve oldukça tanınan menajer Kıraç’ın kızıdır. Beren tek kız olarak zenginlik içinde büyüdüğü için ve annesi tarafından oldukça şımarık yetiştirilmiştir. 
Dizideki rol arkadaşı Barış’ı set çalışmalarında oldukça sinir etmektedir. Barış ise işi bittiğinde bu şımarık kızdan bir an evvel kurtulmak istemektedir. Beren şımarık büyümesi sonucu her şeyi elde edebileceğini sanmaktadır. Barış’a aşık olacaktır. Tahminlerimize göre habersiz kardeş Dicle ise Beren’in tam tersi bir karakter olabilir.

Yaprak Medine Kimdir? (Menajerimi Ara Beren)

Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Güzel oyuncu İstanbul ilinde 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde yani 2020 yılında 24 yaşındadır. Modellik ile kariyerine başlayan oyuncunun ilk dizisi Menajerimi Ara dizisidir.  Ra ajansa kayıtlı bir oyuncu olan Yaprak Medine Eti Karam Gurme, Atasay ve H&M markalarının reklamlarında rol almıştır. 

Menajerimi Ara Beren Giydiği Elbiseler 

Dizide zengin bir genç kız rolünü canlandıran güzel oyuncu Beren rolü gereği oldukça şık ve moda elbise ve kıyafetler ie dizinin bölümlerinde yer alacaktır. Menajerimi Ara Beren giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar ve giydiği ayakkabılar oldukça merak edilecektir. Menajerimi Ara Beren elbise ayakkabı ve kıyafetlerinin marka model ve fiyat bilgilerine vipdizi.net sitemizden ulaşabilirsiniz.
Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları ve Karakterlerinin tümü hakkında hazırlamış olduğumuz yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Gerçek Adı
Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim? Gerçek Adı 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler