Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Gerçek Adı

Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Gerçek Adı Menajerimi Ara Dizisi Emrah karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Semi Sırtıkkızıl İstanbul ilinde 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Menajerimi Ara Emrah Çınar’ın asistanı olarak çalışmaktadır. ofiste yeni işe başlayan Dicle’ye en çok Emrah yardımcı olmaktadır. Menajerimi Ara Dizisi Emrah Yasemin Özbudum ajansına kayıtı bir oyuncudur. 

Menajerimi Ara Emrah karakterini canlandıran Semi Sırtıkkızıl 2019 yılında Sahibinden Kiralık isimli tiyatro oyununda sahne almıştır. Analar ve Anneler isimli filmde Haluk karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında ekranlarda olan Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizide Sarp rolünü canlandırmıştır. Kadın dizisinde Levent karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Menajerimi Ara dizisinde Emrah rolü ile karşımızda oluyor. 

Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Gerçek Adı
Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim? Gerçek Adı 
Menajerimi Ara (Emrah, TV dizisi 2020)
Kadın (Levent, TV Dizisi 2018)
Umuda Kelepçe Vurulmaz (Sarp, TV Dizisi  2016-2017)
Analar ve Anneler (Haluk, TV Series 2015)
Daha fazla mesaj
Menajerimi Ara dizisinde menajerlik ofisinde yer alan 4 tane menajer bulunmaktadır. Bu menajerlerden birisi de çınar’dır. Her menajerin bir asistanı vardır. Çınar’ın asistanı ise Emrah’dır. Emrah oldukça duygusal ve iyi kalpli bir asistandır. Diğer asistanlardan farklıdır. Ofiste yeni işe giren Dicle’ye en çok o yardımcı olmaktadır. Sempatik tavırları ile dizide sık sık ekranlara gelmektedir. 
Manajerimi Ara Dizisi Emrah karakterini canlandıran Semi Sırtıkkızıl hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler