Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Menajerimi Ara Dizisi Zeynep Kim? Gerçek Adı

Menajerimi Ara Dizisi Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı yaşı ve kariyer hakkında detaylar haberimizin devamında….

Menajerimi Ara Zeynep Kimdir?

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara Dizisi son bölümde diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Genelde diziye konuk oyuncu olarak ünlü isimler dahil olurken bu sefer dizide yer alan isim dizi tecrübesi ilk olacak olan bir oyuncu olacak. 
Dizinin son bölümünde Dizle asistanlıktan kovulur. Diziye yeni dahil olan ve menajerlik şirketi satın alan Serkan Dicle’ye menajer olarak yanında çalışmasını teklif eder. Diğer yandan Dicle’nin yerine ise bir başka oyuncu gelir. 

Menajerimi Ara Zeynep Gerçek Adı 

Menajerimi Ara Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Melodi Özkazanç mumenajerlik oyuncusudur. Menajerliğin sosyal medya adresin de yapılan paylaşımda ‘Melodi Özkazanç’ın Zeynep karakterini canlandırdığı Menajerimi Ara Pazar akşamı Star’da’ şeklinde yapılan açıklamadan oyuncunun dizde Zeynep rolünü canlandıracağını anlıyoruz. 
Menajerimi Ara Zeynep rolü ile ekranlara gelen Melodi Özkazanç Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Eskişehir ilinde  Şehir Tiyatroları Gençlik Sahnesinde oyunculuk yapıştır. Menajerimi Ara dizisi oyuncunun ilk dizi deneyimi olacaktır..
Menajerimi Ara Zeynep rolünü canlandıran Melodi Özkazanç hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncunun instegram adresi ise https://www.instagram.com/melodiozkazanc/?hl=tr
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler