Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Gerçek Adı?

Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Gerçek Adı?

Menajerimi Arayın Dizisi Dicle karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ahsen Eroğlu 1994 yılında Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Star tv ekranlarında yayınlanacak olan uyarlama dizi Menajerimi Arayın Dicle rolünü canlandıran Ahsen Eroğlu hakkında detaylar aşağıda…

Menajerimi Arayın Dicle Kim? 

Ay Yapım İmzalı dizi yakında Star ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin ana karakterlerinden birisi olacak olan Ahsen Eroğlu dizide Dicle rolü ile ekranlara gelecek. Dizinin orjinali Call My Agent isimli dizidir. Dizinin ana konusu  menajerlik şirketinde meydana gelen olaylardır. 

Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Gerçek Adı?
Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Gerçek Adı?

Menajerimi Arayın Dizle rolünü canlandıran Ahsen Eroğlu 27.10.1994 tarihinde  Tekirdağ ili  Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan güzel oyuncu Ege Ünivesitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunudur. Tiyatro ile ilgilenen oyuncu  Yedigün ve Tadım reklamlarında oynamıştır. 

Bir Modern Habil Kabil Hikayesi isimli dizi ile kariyerine başlayan oyuncu daha sonralarda  Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde oynadı. Anne dizisinde canlandırdığı  Duru rolü ile sevilen oyuncunun  instagram hesabı ; https://www.instagram.com/ahseneroglu22/?hl=tr dır.

Oyuncunun Rol Aldığı Diziler 

Bir Modern Habil Kabil Hikayesi- Zehra,
Muhteşem Yüzyıl Kösem- Meleki Hatun,
Anne- Duru Gümüş,
Kızlarım İçin- Suna Yılmaz,
İstanbullu Gelin- Yaz Boran,
Kuzgun- Kumru Cebeci rollerini canlandırdı.

Menajerimi Arayın dizisi Dicle‘nin giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar hakkında bilgileri vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz. Dizle rolü ile yeni dizide izleyeceğimiz Ahsen Eroğlu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler