Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı İzle

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı İzle


Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı İzle

Sen Çal Kapımı Dizisi 18. Bölüm Fragmanı dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Dizinin son bölümünde Eda'nın kızlarla spor yaparken midesinin bulanması etrafındakiler ve halası  tarafından acaba hamile mi sorularını gündeme getiri. 

Sen Çal Kapımı Dizisinde Emre ve Aslı Kafesçioğlu çifti Efe'yi görmek için şirkete geleceği heyecanı çalışanları sarar. Evlerinde verecekleri parti için tadilat yapmalarını ister. Evle Serkan'ın bahçeyle Eda'nın ilgilenmesini isterler. İkili eve gider. Kafesçioğlu çiftinin Serkan isimli küçük bir bebekleri vardır. Adam bebeğin üzerine fazla düştüğü için bakıcı işten ayrılınca Eda bebekle ilgilenir. Çiftin işi olunca Eda bebekle Serkan'la ilgilenebileceklerini söyler. 

Aslı Kafesçioğlu yeni küçük bebeği olmasına rağmen yine hamile kaldığından şüphelenir. Eda'nın da midesi bulanınca iki kadın dertleşir. Aslı; kocasının çok vesveseli olduğunu söyleyip bu ihtimalin aralarında kalmasını ister. Eda kabul eder. Aslı'nın hamilelik testiyle tuvaletten çıktığını gören Eda kadının yine hamile olduğunu öğrenir. İkisi konuşurken Serkan onları duyar ve Eda hamile zanneder. Bir sürü kişi bir sürü karışıklık olur. En sonunda gerçek anlaşılır


Eda Aydan hanıma sanal gözlüklerden alıp yıllardır gitmediği Londra'ya onunla sanal ortamda gider. Yıllardır dışarı çıkmayan kadın çok mutlu olup rahatlar. 

Şirkette Selin ve Ferit ortak köpekleri için tartışır. Selin Ceren'e ters davranır. Ceren sorunu çözmek için Ferit'e barınaktan bir köpek sahiplenmesini; bakış açısını değiştirmesini söyler

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm 1. Fragman İzle 


Efe Serkan'a işi alabilmek için toplantı yapmaları gerektiğini söyler. Adam gerek olmadığını söylediğinde onu dinlemez ver onun katılmadığı bir toplantı yapar

Serkan bütün gece çalışıp çatının çizimlerini yapıp Leyla'ya yollar. Efe çizimleri değiştirir. Şirket çalışanları Kafesçioğlu evindeki partiye katılır. Serkan; adamı ikna edip yurt dışındaki büyük bir işi alır. Ancak o sırada yukarı kattaki çatı tadilatı çöker. Serkan yanlış yaptığını düşünüp kendi kendini yer.

Oysaki Efe Serkan'ın çizimlerinde değişiklik yapmış ama oluşan sonuç istediğinden büyük olmuştur. Çatısı çöken çift işi vermeyeceklerini ve şirkete dava açacaklarını söyler. Efe vazgeçirmeye çalışır ama başarılı olamaz. İstediğinden büyük bir sorun olmuştur.

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandığında Bu Bölümde yer alacaktır. 

Yorum Gönder for "Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı İzle "