Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Sen Çal Kapımı Nesrin Kimdir?

Sen Çal Kapımı Nesrin Kimdir?


Sen Çal Kapımı Dizisi Nesrin karakteri diziye yen katılan isim oldu. Nesrin Karakteri hakkında detaylar haberimizin devamında....

Sen Çal Kapımı Nesrin Kimdir? 

Sen Çal Kapımı Nesrin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Melda Arat, 20 Kasım 1970 yılında Kütahya’da dünyaya gelmiştir.  Aslen Boşnak olan oyuncu Akrep burcudur. Oyuncu Arat, Yıldız Teknik Üniversitesi Restorasyon Bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümünden mezundur. 


Sen Çal Kapımı Dizisi Ferit'in annesi olan Nesrin hanım ile Serkan Polat'ın annesi arasında tatlı sert bir rekabet bulunuyor.  Dizide ismi geçen Derneğinin Başkanı olan Nesrin hanımın karşısına aday olarak Serkan'ın annesi çıkacak. Sen Çal Kapımı Esma (Alptekin'in Sevgilisi) hakkında detaylar bu bağlantıda..

Son olarak yapılan toplantıda bağış için kampanya yapılması kararlaştırıldı. Aydan hanım ile Nesrin hanım sürekli olarak birbirleri ile atışıyorlar. Bu atışmalara Aydan hanımın ricası ile Eda'da dahil olurken Nesrin hanıma sürekli olarak laf atmaya başladı. Sen Çal Kapımı Ferit hakkında detaylar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Sen Çal Kapımı Nesrin Kimdir?

Sen Çal Kapımı Dizisi Nesrin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyer hakkında detaylar geliyor.... 

3 yorum for "Sen Çal Kapımı Nesrin Kimdir? "

  1. arkadaşlar kafama çok takıldı gerçek ismi nedir

    YanıtlaSil
  2. Benimde kafama takildi ismi lutfen biri gerçek adini soylesin

    YanıtlaSil