Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sol Yanım Dizisi Burak Kim? Gerçek Adı

Sol Yanım Dizisi Burak karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı kariyeri yaşı boyu sevgilisi ve diğer detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Sol Yanım Haydar hakkında detaylar için burayı tıklayınız. 

Sol Yanım Burak Kimdir? Gerçek Adı Nedir? 

Sol Yanım Dizisi Burak rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Emre Bey İstanbul ilinde 9 Mayıs 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Bopa Burcu olan oyuncu  1.78. metre boyunda ve 70 kilo ağırlığındadır. Oyunculuk eğitimlerini Devrim Yalçından Craft Oyunculuk Atölyesi’nde almıştır. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Şimdilerde Sol Yanım Burak karakterini canlandıran Emre Bey 2015 yılında ilk olarak Aşk Zamanı isimli dizide rol almıştır. Aşk Zamanı isimli dizide Can karakterine hayat vermiştir. 
Sol Yanım Burak
Bu diziden 2 yıl sonra 2017 yılında Adı Efsane isimli dizide rol almış ve Kıvanç karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Elimi Bırakma isimli günlük diziye dahil olan oyuncu bu dizide Arda karakterini oynamıştır. 
Emre Bey’in rol aldığı diziler ve filmler:
Sol Yanım 
Elimi Bırakma 
Adı Efsane 
Aşk Zamanı
Sol Yanım Dizisi Burak karakterini canlandıran Emre Bey hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sol Yanım Dizisi Barbar rolünü canlandıran oyuncu hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Sol Yanım Dizisi Burak Kimdir
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler