Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Akrep Dizisi Elbise Kıyafet Marka ve Modelleri

Akrep Dizisi oyuncularının dizi bölümlerinde giydiği  Elbise ve Kıyafetlerin  Marka ve Modelleri ile oyuncuların kullandıkları gözlük, çanta gibi aksesuarlar ile taktıkları kolye, bileklik, yüzük, küpelerin fiyatları hakkında detaylı bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.   

Star Tv ekranlarında yayınlanan Akrep Dizisi konu kadar oyuncuların giydiği elbise ve kıyafetler ile de oldukça merak edilmektedir. Bu yazımızda Akrep Dizisi Bölümlerinde giyilen kıyafet ve aksesuarlar hakkında bilgiler vereceğiz. 

Akrep dizisi Duru'nun Son Bölüm Giydiği Kıyafetler

Akrep dizisi Duru karakteri ile dizide rol alan Aslı Melisa Uzun gerek güzelliği gerekse dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile oldukça beğenilmektedir.  Akrep Dizisi Duru'nun dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile kullandığı aksesuarlar bu bölümde yer alacaktır. 

Akrep dizisi Duru’nun son bölümde giydiği sarı renkli uzun kabanın markası Merve Çisko , 
Akrep dizisi Duru’nun son bölümde giydiği

Akrep dizisi Ferda Son Bölüm Giydiği Kıyafetler

Akrep dizisi Ferda rolü ile dizide rol alan  Evrim Alasya’nın son bölüm  giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı takılar kullandığı çanta ve güneş gözlükleri ile ilgili detayları bu bölümde bulabilirsiniz.

Akrep dizisi Merve Son Bölüm Giydiği Kıyafetler 


Akrep Dizisi Merve rolü ile dizide yer alan Müge Su Şahin Akrep Son bölümde  giydiği elbise kıyafetler ve  çanta bluzu kazağı montu tişörtü kolyesi tokası elbisesi montu ve tüm aksesuarlar buradan duyurulacaktır. 

Akrep dizisi İpek Son Bölüm Dizi Kıyafetleri 

Akrep dizisi İpek karakteri ile dizide yer alan Esila Umut’un dizide giydiği dizi kıyafet ve elbiseler ile kullandığı aksesuarlar hakkında detaylar burada yer alacak. 

Yorum Gönder for "Akrep Dizisi Elbise Kıyafet Marka ve Modelleri "