Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arıza Dizisi Seda Kimdir? Arıza Seda Gerçek Adı ?

Arıza Dizisi Seda karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu ve gerçek adı dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Pazar akşamları Show TV ekranlarında ilgi ile izlenen diziye Seda karakteri şe katılan Eda Şölenci hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz…

Arıza Dizisi Seda Kimdir? 

Arıza Dizisi Seda karakterini canlandıracak olan oyuncu ile dizinin ana karakteri olan Halide birbirlerine rakip olacaktır. Dizide 25 li yaşlarda olan Seda zengin ve oldukça güzel bir kızdır. Çok Zeki olan Seda dizinin gidişatı ile de Ali Rıza’nın hayatının bir parçası olmayı başaracaktır. 

Arıza Dizisi Seda Gerçek Adı?

Arıza Dizisi Seda rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Eda Dunisa Şölenci’dir. İzmir ilinde 18 Ağustos 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Konservaturar eğitimlerini İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Aslan BUrcu olan oyuncu  1,63 boyunda 50 kilo ağırlığındadır. 

Daha fazla mesaj
Şimdilerde Arıza Dizisi Seda karakteri ile ekranlara gelen oyuncu dizi kariyerine 2015 yılında ekranlara gelen Güneşin Kızları isimli dizi ile başlamıştır. Bu dizide dizinin ana karakteri olan Selin’in arkadaşı rolü ile yer almıştı. 2 yıl sonra ise Adı Efsane dizisinde Çiler karakterine hayat vermiştir. 

Aynı yıl Aslan Ailem isimli komedi dizisinde Pelin rolünü canlandırmıştır. 2019 yılında Nalan rolü ile Aşk Ağlatır dizisi sonrasında şimdi Arıza dizisinde rol almaktadır.
 
Arıza Dizisi 

Aşk Ağlatır 
Aslan Ailem 
Adı Efsane 
Güneşin Kızları

Arıza Dizisi Seda Kıyafet ve Elbiseleri 

Arıza Dizisine yeni katılan ve güzelliği ile diziye ayrı bir renk katacak olan Seda karakterini canlandıran Eda Şölenci dizide giydiği kıyafet ve aksesuarlar ile de isminden sıkça söz ettirecektir. 
Arıza Dizisi Seda son bölüm giydiği elbise kazak kıyafet ayakkabıların marka model ve fiyat bilgilerini bu bölümde bulabilir yorum alanından merak ettiğiniz kıyafet hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler