Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Çukur Dizisi Yasemin Kimdir? Gerçek Adı

Çukur Dizisi Yasemin Kimdir? Gerçek Adı


Çukur Dizisi Yasemin Karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu, gerçek adı ve kariyeri hakkında detaylar haberin devamında....

Çukur Cumali'nin Kızı Yasmin Kimdir?

Çukur dizisi oyuncusu Yasmin'in gerçek adı Begüm Akkaya, 8 Şubat 1991 tarihinde dünyaya geldi. 
Yamaç'ın amcası Cumali'nin kızı olarak diziye katılması beklenen Yasmin karakteri geliyor. Çukur dizisi son bölümde Nedim ile Yamaç'ın abisi Cumali Koçavalı konuşurlarken mahalleye 2 koruma ile birlikte kızının geleceğinden bahseder. Çukur Dizisi son bölümde iki koruma ile birlikte mahalleye gelen Yasemin karakterini canlandıran oyuncu ise merak konusu olur. Dizi hayranları ikinci fragmanı isterken şimdilik Çukur Yasemin karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı belli olmadı. 

Çukur Dizisi Yasemin'i mahallede ilk karşılayan akın 'Selamün Aleyküm' diyerek Yasemin ve iki korumasını karşılar. Özel Uçak ile Türkiye'ye gelen Yasemin'in amacının ne olduğu dizinin 16. bölümünde netleşecek. Çukur Yasemin'in elindeki çukur dövmesi ile onunda Çukurdan olduğunu göstermektedir.  

Çukur Dizisi Yasemin karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylar geldiğin bu bölümde paylaşılacaktır. Yorum Gönder for "Çukur Dizisi Yasemin Kimdir? Gerçek Adı "