Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Hercai Dizisi Dilşah Kim? Gerçek Adı

Hercai dizisi Dilşah karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı yaşı ve kariyeri hakkında detaylar haberin devamında…. 

Miran’ın annesi rolü ile dizide yer alması beklenen  Dilşah karakteri sevilen dizide en çok merak edilen karakter oldu. Bu yazımızda sizlere Hercai Dilşah rolünü canlandıran Deniz Uğur hakkında bilgiler vereceğiz. 

Hercai Dizisi Dilşah Gerçek Adı 


Daha fazla mesaj
Hercai Dizisi Dilşah karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Deniz Uğur, 17 Ekim 1971 tarihinde Ankara ilinde dünyaya gelmiştir.  Eğitimini bale ve tiyatro üzerine İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Şimdilerde Hercai Dizisi Dilşah rolü ile dizide yer alan oyuncu bu diziden önce Zalim İstanbul dizisinde  (Seher) karakterini canlandırmıştır.  İnsanlık Suçu dizisinde  (Emel) rolü ile ekranlara gelen oyuncu Kırgın Çiçekler ve  Aşk Zamanı dizilerinde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer diziler ise şunlardır. 
Kara Kutu, Umutsuz Ev Kadınları2012 – Adını Feriha Koydum 2008 – Paramparça 2007 Baba Oluyorum 2007 – Ertelenmiş Hayatlar 2006 – Hayatım Sana Feda 2006 Sahte Prenses 2005 – Yağmur Zamanı 2004 – Zümrüt 2001 – Benimle Evlenir Misin 2000 – Yalan Dünya 1999 – Kurtlar Sofrası 1998 – Güldüren Cazibe 1993 – Yaz evi dizilerinde rol almıştır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler