Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Boncuk Kim? Hikayesi Ne

Kırmızı Oda Dizisine danışan olarak Burcu Biricik Boncuk karakteri ile katılıyor. Cuma akşamlarına renk katan Kırmızı Oda Dizisinde rol alan ve hikayeleri sona eren Alya karakteri sonrasında Boncuk karakteri dahil oldu. Kırmızı Oda Boncuk Kimdir Hayatı Hikayesi Nedir? Detaylar haberin devamında…
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir? Hikayesi Ne


Kırmızı Oda Dizisi Boncuk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burcu Biricik dizide ermiş insanları gördüğünden bahseder. Ermiş kişiler ile hayal dünyasında görüştüğünü ve onlarla konuştuğunu iddia eder. Doktor hanıma danışan olarak son bölümde katılan Boncuğa Doktor hanım inandığını söyleyerek onun dikkatini çekmeyi başarır. 
Boncuk ile iletişim kurduktan sonra Boncuk Doktor hanıma içine dökerek yaşadıklarını anlatacaktır. Kırmızı Oda Boncuk’un hikayesi de diğer hikayeler gibi oldukça ilgi çekecek ve merak uyandıracaktır. 
 

Kırmızı Oda Boncuk Gerçek Adı (Burcu Biricik) 

Kırmızı Oda Boncuk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burcu Biricik Antalya ilinde 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunudur. Emre Yetkin ile evli olan oyuncunun instagram hesabı https://www.instagram.com/burcubiricik/
Şimdilerde Kırmızı Oda Dizisi Boncuk rolü ile ekranlarda olan oyuncu son olarak Kuzgun dizisinde Dila Hanım karakterini canlandırmıştı. Burcu Biricik’in rol aldığı diziler ve film projeleri ise şunlardır. 
Kırmızı Oda Boncuk
2012- Düşman Kardeşler- Derya,
2013- Kedi Özledi- Lale,
2013- Beni Böyle Sev- Seda,
2014- Bana Masal Anlatma- Ezgi,
2014- Şeref Meselesi- Kübra,
2015- Hayat Şarkısı-Hülya,
2018- Her Şey Seninle Güzel-
2018- 8. Gün,
2019- Kuzgun- Dila Hanım,
2021- Fatma dizi filmlerinde rol aldı.

Kırmızı Oda Boncuk Kıyafetleri (Burcu Biricik)

Kırmızı Oda  Boncuk rolü ile dizide yer alan Burcu Biricik’in dizide giydiği Kıyafet ve elbiseler ise bir başka merak edilen konu olmaktadır. Kırmızı Oda Boncuk’un giydiği elbise ve kıyafetlerinin marka model ve fiyatları ile ile igili detaylar için sorularınızı yorum alanından sorabilirsiniz. 
Kırmızı Oda Boncuk karakterini canlandıran Burcu Biricik hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kırmızı Oda Oğuzhan hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler