Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Kumru Gerçek Adı? Hikayesi

Kırmızı oda dizisinde son bölümde Kumru karakteri ile diziye dahil olan Aslıhan Gürbüz hakkında detaylar yazımızın devamında. Kırmızı Oda dizisi tüm heyecanı ile devam ederken diziye bu hafta dahil olan Kumru karakterinin hikayesi ise şimdiden merak konusu oldu. 

Kırmızı Oda Dizisi Kumru’nun Hikayesi 

Diziye dahil olan ve danışan olarak katılan oyuncular bir kaç haftada bir değişmekte. Bu hafta ise herkesin merak ettiği en büyük karakter ise hiç şüphe yok ki Kumru karakteri olacak. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Tv 8 ekranlarının reyting rekortmeni dizisinde bu hafta yayınlanan bölümde diziye dahil olan Kumru Kumru, eşi ile birlikte yanlarındaki küçük kızları ile birlikte yemek yemek amacı ile bir restoranda giderler. 
Kumru aynı yerde yemek yiyen bir adama eline geçirdiği bıçak ile saldırmaya kalkar. Bu saldırı sonrasında birden fenalaşır. Muhtemelen daha sonra katılan olarak doktor hanıma gelecek olan Kumru’nun da hayat hikayesini böylelikle öğrenmiş olacağız. 
Başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz Kırmızı Oda Dizisinde Kumru rolünü canlandıracak. Sevilen bir başka dizi Ufak Tefek Cinayetlerin kadrosunda yer alan ve bu dizide Merve rolü ile yer alan oyuncu kimdir nerelidir kaç yaşındadır? Peki İşte Detaylar 

Kırmızı Oda Dizisi Kumru Gerçek adı 

 
Kırmızı Oda Kuru karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz Çanakkale ilinde 16 Şubat 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimleri sonrasında Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvarında  Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır. 
Aslıhan Gürbüz dizi kariyerine 2004 yılında Seda karakteri ile Büyük Buluşma dizisi ile başlamıştır. Bu diziden sonra Gonca Karanfil isimli projede aynı isimle yer almıştır. Canlandırdığı asiye karakteri ile Bir Bulut Olsam isimli dizide yer aldıktan sonra 2010 yılında Vahşi Cazibe isimli komedi dizisinde oynamıştır. 
Oyuncunun yer aldığı diziler arasında İşler Güçler dizisi, Muhteşem Yüzyıl dizisi Bodrum Masalı ve Ufak Tefek Cinayetler gibi birbirinden başarılı projeler yer almaktadır.
Kırmızı Oda Dizisi Kumru Kimdir

Kırmızı Oda Dizisi Kumrunun Giydiği Kıyafetler 

Güzelliği ile bilinen Aslıhan Gürbüz’ün Kırmızı Oda dizisinde giydiği kıyafetler ve elbiseler ile çantası ayakkabısı gibi aksesuarlarının marka model ve fiyatları hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. Kırmızı Oda Kumru kolyesi bilekliği küpesi marka model ve fiyatları sitemizde yer alacaktır. 
Kırmızı Oda Dizisi Kumru
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler