Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Menajerimi Ara Dicle’nin Annesi Leyla Kimdir

Menajerimi Ara Dicle’nin Annesi Leyla karakterini canlandıran Pınar Ünsal hakkında detaylar haberin devamında… Menajerimi Ara Dizisi Son bölümde diziye Dicle’nin Antalya’da yaşayan annesi Leyla karakteri dahil oluyor. 

Menajerimi Ara Dicle’nin Annesi Leyla Kimdir

Menajerimi Ara Leyla Dicle’nin Antalya’da yaşayan annesidir. İsmi dizinin ilk bölümünden bu yana zaman zaman dizide geçse de artık daha da etkin olarak dizide yer alacaktır. Dicle’nin üzülmesine daha fazla dayanamayan annesi Leyla İstanbul’a gelerek Dicle’nin babası ile görüşür ve kızının daha fazla üzülmesini istemediğini tehditkâr bir şekilde söyler. Dicle’nin annesinin gelmesi ile birlikte dizide artık bazı saklanan hikayeler gün yüzüne çıkacaktır. 

Menajerimi Ara Leyla Gerçek Adı 

Menajerimi Ara Dicle’nin annesi Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Pınar Ünsal 8 Ağustos 1980 tarihinde  İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro Bölümü Ankara Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Pınar Ünsal bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Şimdilerde Menajerimi Ara Dizisi Leyla rolü ile ekranlara gelen oyuncu dizi kariyerine Parmaklıklar Ardında  isimli dizi ile başlamıştır. 
Son olarak Göktaşı isimli sinema filminde rol alan oyuncu Al Yazmalım dizisinden sonra dizi kariyerine uzun bir süre ara vermişti. 
Menajerimi Ara (Leyla, TV dizisi 2020)
Göktaşı (Mary, Sinema Filmi 2018)
Bizi Hatırla (Rana, Sinema Filmi 2018)
Bekar Bekir (Jülide, Sinema Filmi 2017)
Yurt (Sinema Filmi 2011)
Al Yazmalım (İpek, TV Dizisi 2011)
Romantik Komedi (Aynur, Sinema Filmi 2010)
Sessiz Gemiler (Açelya, TV Dizisi 2007)
Parmaklıklar Ardında (TV Dizisi Kevser, 2007-2009)

Menajerimi Ara Leyla Kıyafet ve Elbiseleri 

Menajerimi Ara Dizisi Leyla rolü ile diziye dahil olan oyuncunun dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı takılar ve aksesuarlar ayakkabıları ve çantalarının marka model ve fiyat bilgileri hakkında sorularınızı bu bölümden sorabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.