Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Dizisi Mehmet Kimdir

Mucize Doktor Dizisi bu akşam yayınlanan bölümde diziye konuk oyuncu olarak katılan ve 99 depreminde göçük altında kalan ve bir arama köpeği tarafından kurtarılan birisi yer alacak. 

Mucize Doktor Dizisi Mehmet Kimdir

Mucize Doktor Mehmet rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Rami Narin 1990 yılında  Hatay ilinde dünyaya gelmiştir.  Hatay’da Özel Zengi Koleji’ni bitirdikten sonra İstanbul’da gelip Beykent Üniversitesinden mezun oldu. İlk olarak 2014 yapımı Ezra dizisinde, 2018’de ise Ağlama Anne dizisinde rol almıştır.
almıştı.https://www.instagram.com/raminarin/?hl=tr
Daha fazla mesaj
Dizi hayranları bu akşamki bölümde konuk oyuncu olarak yer alan Mehmet karakteri ile köpeğini oldukça merak etti. Sevilen dizide her hafta bir kaç konuk oyuncu hasta rolü ile diye katılmakta. Mucize Doktor Öykü ve Kocası hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Bu hafta ise Deprem mağduru olan ve sonradan arama kurtarma olarak köpeği ile birlikte görev yapan Mehmet yer alıyor. Mehmet’in tüm ailesi Gölcük depreminde vefat etmiş. Kendisini ise Laki isimli bir köpek kurtarmış. O günden bu yana Mehmet Köpek besliyormuş. Kalbinde sorun olan Mehmet’i Ferman hoca ile birlikte Nazlı ve Doruk aldı. 
Mucize Doktor Dizisi Mehmet Kimdir
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
6 Yorumlar
 1. Unknown diyor

  normal hayatta ismi nedir mehmetin

  1. Unknown diyor

   Ayn mehmetin gerçek hayatta ismi ne

  2. Unknown diyor

   Ayn

 2. Unknown diyor

  Mehmet im gercekte ismi nedir

 3. Unknown diyor

  Mehmet in gerçek ismi ney bilen varsa yazssin

 4. VipDizi diyor

  Mucize Doktor Mehmet rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Rami Narin 1990 yılında Hatay ilinde dünyaya gelmiştir. Hatay'da Özel Zengi Koleji'ni bitirdikten sonra İstanbul'da gelip Beykent Üniversitesinden mezun oldu. İlk olarak 2014 yapımı Ezra dizisinde, 2018'de ise Ağlama Anne dizisinde rol almıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler