Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Mucize Doktor Dizisi Mehmet Kimdir


Mucize Doktor Dizisi Mehmet Kimdir


Mucize Doktor Dizisi bu akşam yayınlanan bölümde diziye konuk oyuncu olarak katılan ve 99 depreminde göçük altında kalan ve bir arama köpeği tarafından kurtarılan birisi yer alacak. 

Mucize Doktor Dizisi Mehmet Kimdir

Mucize Doktor Mehmet rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Rami Narin 1990 yılında  Hatay ilinde dünyaya gelmiştir.  Hatay'da Özel Zengi Koleji'ni bitirdikten sonra İstanbul'da gelip Beykent Üniversitesinden mezun oldu. İlk olarak 2014 yapımı Ezra dizisinde, 2018'de ise Ağlama Anne dizisinde rol almıştır.

almıştı.https://www.instagram.com/raminarin/?hl=tr


Dizi hayranları bu akşamki bölümde konuk oyuncu olarak yer alan Mehmet karakteri ile köpeğini oldukça merak etti. Sevilen dizide her hafta bir kaç konuk oyuncu hasta rolü ile diye katılmakta. Mucize Doktor Öykü ve Kocası hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bu hafta ise Deprem mağduru olan ve sonradan arama kurtarma olarak köpeği ile birlikte görev yapan Mehmet yer alıyor. Mehmet'in tüm ailesi Gölcük depreminde vefat etmiş. Kendisini ise Laki isimli bir köpek kurtarmış. O günden bu yana Mehmet Köpek besliyormuş. Kalbinde sorun olan Mehmet'i Ferman hoca ile birlikte Nazlı ve Doruk aldı. 

Mucize Doktor Dizisi Mehmet Kimdir

6 yorum for "Mucize Doktor Dizisi Mehmet Kimdir"

 1. normal hayatta ismi nedir mehmetin

  YanıtlaSil
 2. Mehmet im gercekte ismi nedir

  YanıtlaSil
 3. Mehmet in gerçek ismi ney bilen varsa yazssin

  YanıtlaSil
 4. Mucize Doktor Mehmet rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Rami Narin 1990 yılında Hatay ilinde dünyaya gelmiştir. Hatay'da Özel Zengi Koleji'ni bitirdikten sonra İstanbul'da gelip Beykent Üniversitesinden mezun oldu. İlk olarak 2014 yapımı Ezra dizisinde, 2018'de ise Ağlama Anne dizisinde rol almıştır.

  YanıtlaSil