Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Ezo Kim? Gerçek Adı

Mucize Doktor Dizisi Ezo karakteri ile dizi kadrosuna katılan Ezgi Asaroğlu hakkında detaylar haberimizin devamında… 

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi bu haftaki bölümüne Ezo karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oluyor. Mucize Doktor Dizisinde bu hafta oldukça ilginç hastalar yer alırken dizinin son anlarında Ali Vefa’nın evine komşusu Ezo isminde yeni bir karakter gelecek. 
Daha fazla mesaj

Mucize Doktor Ezo Kimdir?

Mucize Doktor Dizisi Ezo karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ezgi Asaroğlu 18 Haziran 1987 (tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Dublin Silk Road Film Festivalinde  En İyi Kadın Oyuncu Ödülü, nü 2014 yılında almıştır. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Antropoloji Bölümü mezunudur. 
2004 yılında  Bir Dilim Aşk isimli dizi ile kariyerine başlayan oyuncu son olarak 2014 yılında O Hayat Benim dizisinde Bahar rolünü canlandırmıştı. Bir çok reklam filminde oynayan oyuncu Sağ Salim 2 filminde rol almıştı en son. 
2004 Zor Karar Meral
2006 Kızlar Yurdu Gülenay
2007 Yolcu Kader
2007 Menekşe ile Halil Canay
2008 Hatırla Sevgili Rüya
2008 Gece Sesleri Zehra
2009 Binbir Gece Duru
2011 Leyla ile Mecnun Leyla
2013 Yağmurdan Kaçarken İdil
2014 O Hayat Benim Bahar
Ali Vefa’nın (Taner Ölmez) yeni komşusu Ezo karakterine hayat verecek. Ezo; insanları, kendisi de dahil, sürekli şaşırtan, doğanın bir gücü gibi asla tahmin edilemez, öngörülemez karakteriyle Ali Vefa’nın hayatına bol bol sürpriz getirecek.
Mucize Doktor Dizisi Ezo karakterini canlandıran Ezgi Asaroğlu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Diziye renk katacak olan Ezo Ali Vefa ile sevgili olabilir şeklinde yorumlar sosyal medyada yer almakta. Uyarlama dizide bakalım Ezo ile Nazlı arasında Ali Vefa nasıl bir role bürünecek. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler