Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Müjgan ve Burhan Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi son bölümde Müjgan ve Burhan Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı? konuları oldukça merak edildi. Ayrıntılar haberin devamında….

Müjgan ve Burhan Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı? 

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Müjgan Erzurum’a annesinin yanına gitmek üzere terminalde otobüse binmek üzere iken ona aşık olan  Burhan tarafından vurulur. Burhan Müjgan’a ateş ettikten sonra kendisine de ateş ederek vurur. 
Daha fazla mesaj
Her ikisi de yere düşen karakterlerin diziden ayrılıp ayrılmadıkları ise merak konusu olur. Burhan ve Müjgan’ın diziden ayrılıp ayrılmadıkları hakkında şimdilik bir açıklama bulunmaz iken her ikisinin de kalbinden vurulması diziye veda ettikleri yorumlarına sahne oldu. 
Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Burhan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Teoman Kumbaracıbaşı 18 Ekim 1971 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir.  İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı mühendisliği mezunudur. 74 kg olan oyuncu 181 cm uzunluğundadır. 
Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan karakterini canlandıran oyuncu Zeynep Kumral’dır.
Müjgan ve Burhan Ölmesin Dizide Kalsın diyorsanız sizde yorum alanından oyuncular hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler