Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Balca Kim? Gerçek Adı

Sen Çal Kapımı Dizisi Balca Karakterini canlandıran İlayda Çevik hakkında detaylar haberin devamında…

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı tüm heyecanı ile devam ederken diziye son olarak İlayda Çevik katıldı. Dizide Balca rolünü canlandıracak olan oyuncu bakalım dizide hangi mesleki karakteri canlandıracak. 
Daha fazla mesaj

Sen Çal Kapımı Dizisi Balca Kimdir?

Sen Çal Kapımı Dizisi Balca rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı İlayda Çevik’tir. İlayda Çevik Balıkesir ilinde 22 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oğlak Burcu olan oyuncu Tiyatro eğitimlerini Yeditepe Üniversitesinde tamamlamıştır. 1.72 metre boyunda ve  55 kilo ağırlığındadır.  
Oyunculuk kariyerine 2013 yılında Karagül isimli dizide canlandırdığı Maya karakteri ile başlamıştır. 2015 yılında Kızım İçin dizisinde rol alan oyuncu aynı yıl Bir Cenaze isimli kısa filmde rol almıştır. 
2017 yılının kısa süren ve oldukça sevilen dizisi İsimsizler’de Yıldız karakterine hayat vermiştir. Savaşçı dizisinde kısa bir konuk oyunculuk deneyimi yaşayan İlayda Çevik Sen Anlat Karadeniz isimli dizide Berrak ile oynadı. Son olarak içinde bulunduğumuz yıl içinde Gel Dese Aşk dizisinde rol alan oyuncu Sen Çal Kapımı Dizisi Balca karakterine hayat verecektir. 
2020 – Gel Dese Aşk (Bahar) (TV Dizisi)
2018 – Sen Anlat Karadeniz (Berrak) (TV Dizisi)
2017 – Savaşçı (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2017 – İsimsizler (Yıldız) (TV Dizisi)
2015 – Bir Cenaze (Kısa Film)
2015 – Kızım İçin (Ayça) (Sinema Filmi)
2013 – Karagül (Maya) (TV Dizisi)

Sen Çal Kapımı Dizisi Alptekin’in Sevgilisi Esma hakkında bir önceki yazımızda sizlere detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise Balca rolünü canlandıran İlayda Çevik hakkında bilgiler verdik. 
Sen Çal Kapımı Dizisi Balca (İlayda Çevik) son bölüm giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı aksesuarlar hakkında yorum alanından marka model ve fiyat hakkında detaylara sorabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler