Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sol Yanım Dizisi Barış Kim? Gerçek Adı

Sol Yanım Dizisi Spor Hocası rolünü canlandıran Barış karakterinin gerçek adı kariyeri yaşı boyu kilosu hakkında detaylar haberin devamında…. 

Sol Yanım Spor Hocası Barış Kimdir?

Sol Yanım Dizisi Spor Hocası Barış karakterini canlandıran oyuncu dizide oldukça lüks ve ünlü isimlerin de geldiği spor salonunun hocalarından birisidir. Spor Salonuna gelen Asena ile tanışan ve onu medyadan tanıdığını ve hayranı olduğunu ifade eden Barış Hoca artı Asena hanımın spor hocası olmuştur. Sol Yanım Dizisi Barış Hoca ise Asena arasında bakalım ilerleyen bölümlerde yakınlaşa olacak mı. 

 Sol Yanım Dizisi Barış Gerçek Adı 

Sol yanım Dizisi Barış karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Murat Balcı’dır. Almanya ülkesinde 24 Mayıs 1983 yılında dünyaya gelmiştir. İngilizce İşletme bölümünü Ege Üniversitesinde tamamlamıştır. Renda Güner Ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. 
En İyi Arkadaşım isimli dizi ile kariyerine başlayan Murat Balcı Doktorlar dizisinde 2008 yılında asistan doktor rolü ile yer almıştır. Kiralık Aşk dizisinde İlker karakteri ile yer alan oyuncu tarihi dizi Diriliş sonrasından Afilli Aşk dizisinde rol almıştır. Şimdilerde Sol Yanım Dizisi Spor Hocası Barış karakteri ile ekranlara gelmektedir. 
Sol Yanım (Barış) – 2020
Daha fazla mesaj
Afilli Aşk (Muammer) – 2019
Diriliş Ertuğrul – 2018
Tutsak (Murat) – 2017
Kiralık Aşk (İlker) – 2016
Günebakan (Kudret) – 2015
Kod Adı: K.O.Z. (Ajan) – 2015
Saklı Kalan (Tolga) – 2014
Doktorlar (Psikiyatri Asistanı) – 2008
En İyi Arkadaşım – 2003
Sol Yanım Dizisi Barış karakterine hayat veren Murat Yağcı hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Sol Yanım Dizisi Barış hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler