Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Akıncı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Aksesuarları

Akıncı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Aksesuarları dizide merak edilen konular arasında yer almaktadır. Akıncı Dizisinde yer alan karakter ve oyuncuların dizide giydiği elbise modelleri ayakkabılar ve takılar çantalar hakkında detaylar haberin devamında…

İlk bölümü ile ekranlara gelen Akıncı Dizisinde oyuncuların giydiği kıyafet elbise taktıkları güneş gözlükleri ve kullandıkları çantalar gibi aksesuarlar ile dizinin ilk bölümü özeti vipdizi.net farkıyla aşağıda…
Daha fazla mesaj

Akıncı Dizisi Fatih Kıyafetleri 

Fatih lisede bir tarih öğretmenidir. Bazen dersleri dışarıda işlemekte; uygulama yazmaktadır. Anası kız ve adam kardeşiyle beraber yaşamaktadır. Onlarla kalan bekar bir teyzesi, yakında oturan terörle mücadele şube müdürü Kemal’le evli olan bir teyzesi vardır. Kadınlar gündüz bir restoran işletmektedirler. Evlerinin derhal karşısında kiraya verdikleri bir daireleri de vardır.

Akıncı Dizisi Beyza Kıyafetleri 

Akıncı Dizisi Beyza karakterinin dizide giydiği elbise ve kıyafetler hakkında detaylara geçmeden önce Beyza karakterini tanıyalım. Beyza kız kardeşi konservatuarda okumaktadır. Murat küçük adam kardeşidir ve Fatih’in öğretmenlik yaptığı okulda okumaktadır.  Fatih’in babası askermiş ve oğlu daha küçükken şehit olmuştur. O ana kadar Fatih de asker olmak istemiş hatta askeri liseyi kazanmıştır fakat gitmemiştir. 

Akıncı Dizisi Orhan Kıyafetleri 

Akıncı Dizisi Orhan’ın dizide giydiği takım elbise kazak ve ayakkabı modellerinde önce Orhan karakterini tanıyalım. Orhan isminde babasının da arkadaşı olan fert Fatih’i bulur ve aile sırlarını ona anlatır. Fatih Sultan Mehmet’in akıncılarına dayanan bir ailesi vardır ve ailenin erkekleri bu şehri koruma yemini etmişlerdir. Orhan Fatih’i eğitir ve “Akıncı” adındaki maskeli kostümlü bir kahramana dönüştürür. Şehre ve ülkeye zarar verenlerle savaşım etmektedir. Polis peşindedir.

Akıncı Dizisi Cevdet Kıyafetleri 

Akıncı Dizisi Cevdet dizide oldukça zengin iş adamı kisvesi altında uluslar arası silah kaçakçılığı icra eden biridir. Eşinin ölümünden hemen sonra Nergis isminde birisiyle evlenmiştir. Nergis bunu kabul etmeyip evden ayrılmıştır. Yağız isminde taş tasarımı meydana getiren bir erkek kardeşi ve bir kız kardeşi vardır.

Akıncı Dizisi Nergis Kıyafetleri 

Nergis başarılı bir haber muhabiridir. Taner isminde bir kameramanı ve aynı evi paylaştığı bir kız arkadaşı vardır. Üç senedir Akıncı’nın izini sürmektedir. Birden ABD askeri konvoyunun peşine düşer. Akıncı da oradadır. Adamı görüntülemeyi başarır. Canı tehlikeye girer. Akıncı onu kurtarır. 

Nergis şirkete döndüğünde terfi beklerken işten çıkarıldığını öğrenir. Olayın arkasında babasının olduğunu öğrenip hışımla kanaldan çıkarken ev arkadaşı kızla kameramanı da işten ayrılır. Gidecek evleri de işleri de yoktur. Ellerindeki azca parayla mahalle içinde bir daire kiralarlar. Dairenin sahibi Fatih’in annesidir. Taşınmaya yardım ederken Fatih Nergis’i görüp şaşırır. 

Akıncı Dizisi Kemal Kıyafetleri 

Akıncı Dizisinde Emniyet Müdürlüğünde Tem şube müdürü olarak görev yapan Kemal amir Akıncı’yla ve silah kaçakçılığıyla uğraşırken başına komut hareket eden Tem Komiseri Cüneyt’i de onun birimine atarlar. Akıncı’nın görüntüleri televizyonda yayınlanınca Kemal amir Nergis’i sorgular. Babası kızının canı için endişelenip işinden ve evinden ayrılıp yanlarına taşınmasını ister. Nergis kabul etmez hatta oturduğu babasının evinin anahtarını fırlatıp atar.
Akıncı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiğiniz kombineleri sorabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler