Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Akıncı Dizisi 2. Bölüm Özet 3. Bölüm Fragman

Akıncı Dizisi 2. Bölüm özet ve Akıncı Dizisi 3. Bölüm Dizi Fragmanına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Akıncı Dizisi 2. Bölüm Özet

Akıncı dizisinde ilk bölümde genelde oyuncu tanıtımları yapılarak karakterler gösterilmişti. Dizinin ikinci bölümünde ise  paralı asker olarak görev yapan bir grup şehir hatları vapuruna içindeki yolcularla beraber el koyar. Akıncı vapura çıkıp teröristleri birer birer öldürürken olayı duyan Cüneyt de Kemal müdürden habersiz vapura çıkar. 

Doğru Cevap Gümüş
İkili ilk kez karşı karşıya gelir. Akıncı kaptan köşkünden çıkan birisinin peşine düşer. Cüneyt de gidecekken Kemal amir izin vermez. Kendisi polislerle takibe başlar. Nergis de olanları önce denizde sonra karada izlemeye başlar. Denizde ona ateş edenleri Akıncı öldürerek yine kızı kurtarır.
Akıncı Dizisi 2. Bölümde Cevdet; oğlunun lansmanından ayrılıp tuzak kuracağı yere gider. Akıncı’ya uzaktan tüfekle ateş eder. Akıncı kurtulur. Ardından Akıncı’yı arayan Nergis’e ateş eder. Akıncı onu yine kurtarır. Nergis yine Akıncı’nın yüzünü kameraya çeker. Olaylar bittiğinde Kemal amir yine Nergis’i emniyete götürür. Önceden tanıştıklarını söyleyen Cüneyt bu kez Nergis’in sorgusuna girer. 
Nergis’in görüntüleri internete düşer ama Kemal amir internet sitesinin yayınını durdurur. Baldızında kahvaltıya gelen Kemal amir Nergis’le karşılaşınca şaşırır. Evi onlara kiraya verdiklerini öğrenince gülsün mü ağlasın mı bilemez. 
Yağız’ın lansmandaki konuşmasını kaçıran Cevdet bir de oğluna çıkışınca Didem de Aylin de aşırıya gittiğini söyler. Ablası da gelemediği için genç adam kızgındır. Beyza da lansman da Yağız’la karşılaşıp zümrüdü ankayla ilgili konuşur. Yağız öfkeli olduğu için lansman sonrası eğlencesinden bir tad almaz. Üstelik Nergis’in aramalarını da açmaz. Ertesi gün iki kardeş konuşup anlaşır 

Akıncı Dizisi 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri 

Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Vapur kaçırma olayı sırasında bir terörist yaralı kurtulmuştur. Kemal amir buu mümkün olduğunca saklamaya çalışıp; kendine gelene kadar başında polis beklemesini ister. Lukas Akıncı’yı öldüremeyen Cevdet’i küçümseyip hastanedeki adamı öldürerek tekrar puan kazanabileceğini söyler. Bölüm sonuna doğru Cevdet’in adamı kendisine gelen teröristi kapısındaki polisi atlatıp öldürür. Hastane kameralarından da yüzünü iyi sakladığı için Orhan da Kemaller de kimliğini bulamaz 
Akıncı’ya sıkılan kurşunlardan birini gören Kemal amir afallar. Çünkü üzerindeki işaret yıllar önce Fatih’in babası Tahsin’i şehit eden kurşunlarda da vardır. Baristik de olayı doğrular. Polis raporlarına düşen bu bilgiyi Orhan Fatih’e anlatır. Babasını şehit edenlere yaklaşmışlardır
Okulda Murat’ın ilgisini çeken Özlem’in Akıncı’nın hapse gönderdiği Ali Kara’nın kızı olduğunu öğreniriz.
Eşini yeni kaybeden Fatih’in annesi oğlunu yeni kazandığı askeri okula yollamamıştır. Gatih de Boğaziçi üniversitesinde hem tarih öğretmenliğini hem de elektrik elektronik bölümünü bitirmiştir. Mezun olduğu gün babasının mezarını ziyaret ettiğinde yanına gelen Orhan ile tanışmıştır.
Şehre yüklü miktarda patlayıcı sokulduğu haberini alan polis kontrol noktalarında aramalar yapar. Lukas kendi adamlarına kurulan pusuya karşılık Riva’dan hareket edip sınıra gidecek olan bir askeri birliğe bombalı araçla saldırmayı ardından kenarda bekleyen adamlarla saldırmayı planlamaktadır. Cevdet’i de yanına alıp komuta merkezine gidip izlemeye başlar. Kemal amir de konvoya tedbir amaçlı refakat emri verir. Akıncı Lukas’ın olduğu yere saldırır. Herkesi öldürüp silahını Lukas’a dayar.
Nergis de hareketliği kameramanından öğrenir. Gönderdiği konuma gitmeden önce onu alacakken birileri tarafından kaçırılıp boş bir ambara götürülüp bağlanır

Akıncı Dizisi 3. Bölüm Fragmanı 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler