Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çukur Dizisi Maskeli Adam Kimdir

Çukur Dizisi son bölümde Çağatay Erdenet ile birlikte gelen ve dövüş ustası olan maskeli oyuncunun kim olduğu ve hangi karakteri canlandırdığı hakkında detaylar haberin devamında…

Sevilerek izlenen Çukur dizisi son bölümde Maskesi ile dikkatleri üzerine çeken karakteri hangi oyuncunun canlandırdığı merak konusu oldu. Koçova ailesine çeşitli tuzaklar kuran ve kılıç kullanan maskeli adam adeta tüm oyunları alt üst etti. Yamaç ile de dövüşen ve Yamaç’ı alt etmeyi başaran gizemli maskeli kişiyi Çağatay getirdi. 
Çukur Dizisi Son Bölümde Çağatay’ın maskeli gizemli adamı rolünü canlandıran oyuncu hakkında şimdilik her hangi bir detay bulunmuyor. Çukur dizisinde yer alan Maskeli oyuncunun kim olduğu hakkında tahminlerinizi yorum alanından yapabilirsiniz. Çukur Yasemin hakkında detaylar bu bağlantıda… 

Çukur Maskeli Dövüşçü Kim?
Daha fazla mesaj
Çukur Dizisi Maskeli dövüşçünün erkek olduğunu tahmin ediyoruz. Zira bu kişinin bayan olma olasılığı oldukça düşük. Erdenet ailesinin yurtdışında yaşayan bir akrabası veya Çağatay’ın bilinmeyen bir kardeşi olabilir. 
Çukur dizisi bu hafta yayınlanan yeni bölüm oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. Zira diziye yeniden katılan Çağatay ve onun getirdiği maskeli adam ortalığı oldukça karıştıracağa benziyor. 
Çukur Maskeli dövüşçü hakkında detaylar geldiğinde yazımız güncellenecektir. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler