Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi 26.Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı 26. Bölüm Özeti ve 27. Bölüm Fragmanı haberimizin devamında…

Sen Çal Kapımı Dizisi 26.Bölüm Özeti 

Sevilen dizisi Sen Çal Kapımı tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 26. bölümünde Serkan hiç mi hiç güvenmediği iş adamı  Seymen ile olan ortaklığını bitirme kararı alır. Ortaklığı bitirme kararına Serkan’ın ortakları karşı çıksa da Serkan bu işi yapmamaya karalıdır. Her ne Kadar malikane işinden Serkan vazgeçse de  Eda bahçe peyzajını yapmak istemektedir. Serkan Eda2nın işe devam ettiğini duyunca bozulsa da elinden de pek bir şey gelmemektedir. 

Sen Çal Kapımı 26. Bölümde Eda babaannesinden intikam almak ve onun bitmek bilmeyen şantajlarından kurtulmak için onun bir açığını aramaya devam etmektedir. Babaanne Semiha’nın birisi ile buluşup ona para verdiğini gören Eda zarfın peşine düşer. Zarfı alanın evine Melo ile birlikte girerler. Evde kasayı gören Eda şifresini çözmek için ajandayı ele geçirir. Kasayı açtığında ise Semiha’yı hafife almaması gereken yazılı bir not görür.  
İş için aynı restoranda yemek yedikleri sırada denk gelen aşıklar birbirlerini kıskandırmak için çaba sarfederler. Balca burada  Serkan’ın çileğe olan  alerjisi  öğrenir. Serkan  masadan kalktığında Balca Serkan’ın kokteyline çilek suyu döker. Serkan fenalaşır ve hastaneye giderler. Hastaneden sonra  Balca Serkan’ın evine gider. Serkan’ın evinde Balca ile birlikte olduğunu öğrenen babaanne Eda’yı eve gönderir ve Balca’yı arayarak onu kapıda karşılamasını söyler. 
Daha fazla mesaj
Serkan hastanede aldığı ilaçların etkisi ile uyurken Balca Serkan’ın gömleğini giyer kapıyı çalan Eda’ya kapıyı açar. Eda ise kapıyı açan Balcanın kendisine oyun yaptığını anlar ve onu evden gönderdir ve Serkan ile birlikte sabahlar. Baba anneye bir çözüm yolu bulamayan Eda Serkan2ın İtalya’ya gideceğini öğrenir ve onun uçağına biner. Serkan karşısında Eda’yı görünce şaşırır ve evlenme teklif eder. 

Sen Çal Kapımı 27. Bölüm 1. Fragman 

Sen Çal Kapımı Dizisi 27. Bölümde Serkan ve Eda evlenmeye karar verir. Kız isteme olayları 27. Bölüme damga vurur. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler