Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Eda’nın Yüzüğü ve Kolyesi

Sen Çal Kapımı  Eda’nın  Yüzüğü ve Kolyesi

Sen Çal Kapımı 1.Bölüm Edanın Yüzüğü ve Kolyesinin marka model ve fiyatı dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Dizide rol alan Eda dizide yer alan bir başka karakter  Serkan ile 2 ay nişanlı kalması karşılığında eğitimi için burs vermesi teklifini kabul eder. Dizide bu nişan töreninde ikilinin kıyafet ve aksesuarları ise oldukça göz alıcıdır. 

Sen Çal Kapımı  Edanın Yüzüğü 

Sen Çal Kapımı 1.Bölüm Edanın Yüzüğü
Sen Çal Kapımı 1.Bölüm Edanın Yüzüğü 
Dizide Eda’nın parmağındaki tektaş yüzük  hem dizideki haberciler tarafından hemde ekranları başında diziyi seyredenler tarafından merak edildi. Eda’nın 1. bölümde taktığı tektaş yüzük marka ve fiyatı ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Eda’nın Taktığı Kolye

Daha fazla mesaj
Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Eda'nın Taktığı Kolye
Sen Çal Kapımı  Eda’nın Taktığı Kolye
dizide bir diğer merak edilen aksesuar ise Eda’nın kolyesi oldu. Beyaz elbisesi üzerinde oldukça şık duran büyük taşlı model hemen herkesin iç geçirmesine sebep olacak tarzda güzeldi. Eda’nın kolyesi Beyaz taşlar içinde Yeşil Yakut renkten oluşan ve oldukça büyük bir kolye idi. 
Eda’nın birinci bölümde taktığı kolyenin marka model ve fiyat bilgilerini bu kısımda bulabilirsiniz. Eda’nın Birinci Bölümde giydiği derin göğüs dekolteli beyaz elbisesi ile birlikte kolye küpe ve yüzüğü birbirleri ile uyumlu oldukça şık duran aksesuarlar oldu. Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları hakkında detaylar bu bağlantıda… 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler