Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz Kim? Gerçek Adı

Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz rolünü canlandıran İrem Helvacıoğlu hakkında detaylar haberin devamında.. 

Seni Çok Bekledim dizisinde Başroller oyuncusu olan  İrem Helvacıoğlu dizide Ayliz karakteri ile yer alacak. Dnz Film yapımı olan dizide  yönetmelik koltuğunda  Şahin Altuğ yer almakta. 

Seni Çok Bekledim Ayliz Kimdir?

Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu Almanya’da  2 Şubat 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kova Burcu olan oyuncu 1.70 metre boyunda, 55 kilo ağırlığındadır.  Başkent Ankara’lı olan oyuncu eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. 
Dizi kariyerine Behzat Ç isimli dizi ile başlayan oyuncu bir çok başarılı dizide rol almıştır. 2018 yılında oldukça sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz’de Nefes karakteri ile hemen herkes tarafından tanınmıştır. 
Seni Çok Bekledim Ayliz

Seni Çok Bekledim Ayliz Kıyafet ve Elbiseleri 

Seni Çok Bekledim Ayliz rolü ile dizide yer alan İrem Helvacıoğlu’nun dizi de giydiği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları bu bölümde yer alacaktır. İrem Helvacıoğlu’nun Seni Çok Bekledim Dizisinde taktığı aksesuarlar ve takılar kullandığı çantalar ile giydiği ayakkabılar bu bölümde yer alacaktır. Seni Çok Bekledim Zaza rolünü canlandıran oyuncu hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz
Şimdilerde Seniz Çok Bekledim Ayliz karakteri ile ekranlara gelmeye hazırlanmaktadır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve filmler ise şunlardır. 

Kızım ve Ben 
Sen Anlat Karadeniz
Babası 
Organik Aşk Hikayeleri 
No: 309 
Güneşin Kızları 
Aşkın Dili 
Muhteşem Yüzyıl 
Behzat Ç. 
Kurtlar Vadisi Pusu 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler