Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Seni Çok Bekledim Dizisi Zaza Gerçek Adı

Seni Çok Bekledim dizisi Zaza rolünü canlandıran Hakan Ummak hakkında detaylar haberin devamında… 
 

Ocak ayı içinde Star Tv ekranlarında ekranlara gelmesi beklenen Seni Çok Bekledim dizisinde başarılı oyuncu Hakan Ummak Zaza karakteri ile erkek başrol oyuncusu olarak dizide yer alacak. Dizide Zaza karakteri 30-35 li yaşlarda yakışıklı ve sportmen bir karakterdir. 

Seni Çok Beledim Zaza Kimdir? 

Seni Çok Bekledim Zaza karakterini canlandıran Hakan Ummak Mersin ilinde 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 34 yaşında olan oyuncu Tiyatro eğitimlerini  Mimar Sinan Üniversitesinde tamamlamıştır.  1,87 cm boyunda olan oyuncu 80 kilo ağırlığındadır. 
Daha fazla mesaj
Şimdilerde Seni Çok Bekledim Zaza rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Hakan Ummak bu diziden önce Sefirin Kızı isimli dizide rol almıştır. 2018 yılında Hakan Muhafız dizisinde rol alan oyuncu 2017 yılında Adı Efsane dizisinin yanı sıra iki sinema filminde oynamıştır. Kariyerine 2015 yılında Gamsız Hayat isimli dizi ile başlayan oyuncunun rol aldığı dizi ve sinema filmleri ise şunlardır.  
2019 – Sefirin Kızı
2018 – Hakan Muhafız
2017 – Kolonya Cumhuriyeti 
2017 – Adı Efsane 
2017 – Çekmeköy Underground 
2016 – Her Şey Aşktan 
2016 – Yeter (Tayfun) 
2016 – Aşkın 5 Hali
2016 – Paramparça 
2015 – Gamsız Hayat 
Dizide Zaza karakterini canlandıran Hakan Ummak hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Seni Çok Bekledim Sibel hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler