Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Son Yaz Dizisi Selim’in Karısı Canan Kimdir?

Son Yaz Dizisi Savcı Selim’in karısı Canan Kara karakterini canlandıran Funda Eryiğit hakkında detaylar haberin devamında… 

Son Yaz Dizisi Canan Kimdir?

Son Yaz Dizisi Canan karakteri savcılık yapan Selim Kara ile evlidir. Bu evliliğinden Yağmur ve Altay isminde çocukları vardır. Kocası ile birlikte aynı okulda eğitim görmüştür. Kocasının gölgesinde yaşantısını sürdürmektedir. Gençliğinde ise tuttuğunu kopartan biriydi. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Son Yaz Canan yıllar sonra artık mesleğe dönme vaktinin geldiğini düşünür. Kocası Selim ile görüştükten sonra onunla boşanmaya karar verir. 

Son Yaz Canan Gerçek Adı 

Son Yaz Dizisi Canan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Funda Eryiğit 1984 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Nüfusu ise Samsun ili Bafra ilçesidir.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir çok ödülü bulunan oyuncu bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. 
Şimdilerde Son Yaz dizisinde Canan karakteri ile ekranlara gelen Funda Eryiğit dizi kariyerine Canım ailem dizisi ile başlamıştır. 2015 yılı adeta oyuncunun dizi yılı olmuş ve bir çok dizide rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı dizi ve projeler ise şunlardır. 
Can Kırıkları , Mehmed: Bir Cihan Padişahı , Poyraz Karayel , Gecenin Kraliçesi,
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ,Yok Artık, Undercover, Tereddut ,Eksik, Limonata , Karadayı 3. Sezon , Eski Hikaye , Uçurum , İstanbul’un Altınları ,Ev 
İş Arıyoruz , Canım Ailem

Son Yaz Dizisi Canan Kıyafet ve Elbiseleri 

Son Yaz Dizisi Canan karakterinin dizide oldukça şık kıyafetler ile yer alacağı ilk bölümden belli oldu. Son YAz Canan kıyafet ve elbiseleri marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler