Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Son Yaz Dizisi Naz'ın Annesi Emel Kimdir

Son Yaz Dizisi Emel Yaman karakterini canlandıran Sezer Koç ve canlandırdığı karakter hakkında detaylar haberin devamında....

Son Yaz Dizisi Naz'ın Annesi Emel Kimdir

Fox ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisi oyuncu kadrosunun zenginliği ve konusu ile dikkatlerden kaçmayan diziler arasında yer aldı. Dizi oyuncuları arasında yer alan Sezer Koç dizide emel karakteri ile yer alıyor. 

Son Yaz Emel Kimdir?

Son Yaz dizisinde Naz'ın annesi Emel aynı zamanda dizide rol alan Canan karakterinin ablasıdır. Çeşme ilçesinde küçük bir restorandı vardır.  Metin ile evli olan Emel güzel yemek yapmaktadır. Kocasının aksine otoriter ve dominant birisidir. Evin reisi odur. Oldukça güzel ve renkli kıyafetler giymeyi seven birisidir. 

Son Yaz Dizisi Emel Gerçek Adı 

Son Yaz Dizisi Emel karakterini canlandıran Sezer Koç 16 Kasım 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Akademi 35Buçuk  Oyunculuk Okulu ve Craft Atölye’de tamamlamıştır. 

Son Yaz (TV Dizisi 2020)
Kafa Doktoru (Zinnur, TV Dizisi 2020)
Nefes Nefese (Mihriman, 2018)
Familya (Hava Boz, Yaşar'ın büyük kızı, 2016) 

Son Yaz Dizisi Emel Kıyafet ve Elbiseleri 


Son Yaz Dizisinde Emel karakterinin giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar ve takılar oldukça merak edilmektedir. Son Yaz Dizisi Emel'in dizide giydiği kıyafetler marka model ve fiyat bilgileri hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından yazabilirsiniz. 

1 yorum for "Son Yaz Dizisi Naz'ın Annesi Emel Kimdir"

  1. Son Yaz son bölümde Emel in giydiği Jean elbise marka ve fiyatı ne acaba

    YanıtlaSil