Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Son Yaz Dizisi Oyuncuları Tam Kadro

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile adından söz ettirirken dizide rol alacak olan oyuncularda netleşti. Son Yaz Dizisi oyuncuları ve Karakterleri hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz. 

1-Son Yaz Dizisi Akgün 

Karakter Adı  :Akgün Gökalp Taşkın
Canlandıran Oyuncu :Alperen Duymaz 1992 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro Bölümü Öğrencisidir. 
Karakter Analizi: Sıcakkanlı, Duygusal, Çapkın çocuk ruhlu bir genç. Babası uzun yıllardır hapiste olan Selçuk isimli mafya babası. Annesi ise daha 10 yaşında iken öldürülmüş.

2-Son Yaz Dizisi Selim 

Karakter Adı  :Selim Kara 
Canlandıran Oyuncu :Ali Atay 20 Nisan 1976 tarihinde Rize’de dünyaya gelmiştir. Tam adı Dursun Ali Atay’dır.
Karakter Analizi: Dizide işine oldukça önem veren bir savcıyı canlandırmaktadır. Ailesi Çeşme’de yaşamakta kendisi ise İstanbul ilinde görev yapmaktadır. Karısının adı Canan’dır. Yağmur ve Altay’ın babasıdır. 

3-Son Yaz Dizisi Canan 

Karakter Adı  :Canan Kara  
Canlandıran Oyuncu : Funda Eryiğit 1984 yılında gurbetçi ülkesi olan  Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü üzerine tamamladı.
Karakter Analizi: Savcı Selim’in karısı rolünde dizide yer almaktadır. Yağmur ve Altay’ın annesidir. Kocasının gölgesinde kalmış birisidir. İleride kocasından boşanmak isteyecek ve eski mesleğine dönecektir. 

4-Son Yaz Dizisi Yağmur 

Karakter Adı  :Yağmur Kara   
Canlandıran Oyuncu : Hafsanur Sancaktutan İstanbul ilinde  20 Mart 2000 yılında dünyaya gelmiştir. 2018 yılında yayınlanan Gülperi isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. 
Karakter Analizi: Selim ve Canan’ın kızlarıdır. Lise sonrası üniversite için hazırlanmaktadır. Hırçın ve babasına benzeyen bir karakterdir.

5-Son Yaz Dizisi Altay 

Karakter Adı  :Altay Kara    
Canlandıran Oyuncu : Ata Nedim Arman  2004 yılında Kuşadası’nda dünyaya gelmiş çocuk oyuncudur.
Karakter Analizi: Selim ve Canan’ın oğludur. Çekingen ve utangaç bir karakter.

6-Son Yaz Dizisi Fatih 

Karakter Adı  :Fatih Doğanay    
Canlandıran Oyuncu : Emre Karayel 18 Ekim 1972 tarihinde, Kadirli’de dünyaya gelmiştir.  Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 
Karakter Analizi: Hukuk mezunu bir avukattır. Canan ve Selim ile birlikte aynı üniversitede eğitim almıştır. İzmir’in ünlü ceza avukatlarından birisidir. Hırslı ve para kazanmayı seven birisidir. Zamanında da Canan’a aşık olan Fatih onu Selim’e kaptırmıştır. 

7-Son Yaz Dizisi Metin

Karakter Adı  :Metin Yaman
Canlandıran Oyuncu : Sinan Tuzcu Sinan Tuz 10.7.1977 tarihinde Gaziantep ilinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. 
Karakter Analizi: Zengin bir ailenin çocuğudur. Sevdiği kızı ailesi istemeyince ailesini reddetmiş ve sevdiği kız Emel ile evlenmiştir. Kızı Naz ile arası oldukça iyidir.

8-Son Yaz Dizisi Serap

Karakter Adı  :Serap Gök 
Canlandıran Oyuncu : Şebnem Dönmez Almanya’da  17 Mayıs 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. 
Karakter Analizi: Emlakçılık yapan Serap oldukça güzel ve çekici bir kadındır. Lükse düşkünlüğü onun borç batağına düşmesine sebep olmuştur. Pahalı çantalara olan düşkünlüğü ile bilinir. 

9-Son Yaz Dizisi Selçuk 

Karakter Adı  :Selçuk Taşkın
Canlandıran Oyuncu : Arif Pişkin İstanbul ilinde 1970 yılında dünyaya gelmiştir. Devlet Konservatuarı bölümünü Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Karakter Analizi: Selçuk dizide rol alan Akgün karakterinin babasıdır. Uzun yıllardır cezaevinde olmasına rağmen halen etkin bir şekilde organize bir suç örgütünü yönetmektedir. Savcı Selim tarafından tutuklanmıştır. 

10-Son Yaz Dizisi Emel

Karakter Adı  :Emel Yaman
Canlandıran Oyuncu : Sezer Koç 16 Kasım 1981 doğumlu Sezer Koç, oyunculuğa çocukluk yaşlarında ilgi duymaya başladı. Koç, Akademi 35Buçuk Oyunculuk Okulu ve Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi aldı.
Karakter Analizi: Dizide Canan’ın ablası ve  Naz’ın annesi rolündedir. Metin’in karısı olan Emel Çeşme’de yaşamaktadır.

11-Son Yaz Dizisi Soner

Karakter Adı  : Soner Sancaktar
Canlandıran Oyuncu : Halil Babür Bitlis ilinde 26 Haziran 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. 
Karakter Analizi: Son yaz dizisinde Soner karakteri Halil’in en küçük oğludur. Soner üvey kardeşlerinden ayrı tutulan ve pis işlerde kullanılan bir çocuktur.  Halil Sadi’nin eşi dışında olan sevgilisinden  olma çocuğu. Halil Sadi 10 yaşına kadar onu kabul etmez daha sonra annesi ölünce Soner’i himayesine alır. 

12-Son Yaz Dizisi Naz  

Karakter Adı  :Naz Yaman 
Canlandıran Oyuncu : Yasemin Yazıcı Yasemin Yazıcı İstanbul ilinde 8 Eylül 1997 yılında dünyaya gelmiştir. 
Karakter Analizi: Son Yaz Dizisinde Emel ve Metin karakterilerinin kızı olan Naz Yaman aynı zamanda Yağmur’un da kuzenidir. Cesur ve eğlenceli birisidir. Sosyal medyada aktif birisidir. Annesinin baskısından kurtulmak için üniversiteye gitmeyi iple çekmektedir.

13-Son Yaz Dizisi Kaan  

Karakter Adı  :Kaan Gök 
Canlandıran Oyuncu : Erdem Şanlı İzmir ilinde 02.09.1996 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünde tamamlamıştır. 
Karakter Analizi: Dizide Kaan Yağmur karakterinin erkek arkadaşı rolündedir. Babasını küçük yaşlarda kaybetmiştir. Spor yapmayı seven Kaan lise sonrası Hukuk okumak istemektedir. 

14-Son Yaz Dizisi Eray  


Karakter Adı  :Eray Duraner  
Canlandıran Oyuncu :Yunus Narin  İzmir ilinde 1989 yılında dünyaya gelmiştir. eğitimlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünde tamamlamıştır. 1.74 metre boyunda ve 71 kilodur.
Karakter Analizi: Dizide Eray karakteri zengin bir ailenin şımarık çocuğu rolünde yer almaktadır. Çeşme’de açtığı işletmede Akgün ile tanışmıştır. 

15-Son Yaz Dizisi Arda 

Karakter Adı  :Arda Ateş  
Canlandıran Oyuncu : Sarp İkiler İstanbul ilinde 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Hercai dizisi ile kariyerine başlamış şimdilerde Son Yaz dizisi kadrosunda kendisine yer bulmuştur. 
Karakter Analizi: Arda Ateş karakteri dizide Yağmur ile Naz’ın arkadaşıdır. Yakışıklı ve dürüst bir gençtir. 

16-Son Yaz Dizisi Ahmet 

Karakter Adı  :Ahmet Tunalı 
Canlandıran Oyuncu : Cengiz Okuyucu İstanbul ilinde 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro bölümü mezunudur. 
Karakter Analizi: Son Yaz Dizisi Ahmet karakteri Akgün ailesinin eskiden sağ kolu olan bir karakterdir. Daha sonra ise Soner ile birlikte çalışmaya başlamış ancak eski evini de unutmamıştır. 

Son Yaz Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları 


1-Akgün- Alperen Duymaz
2-Selim -Ali Atay 
3-Canan -Funda Eryiğit 
4-Yağmur -Hafsanur Sancaktutan 
5-Altay-Ata Nedim Arman  
6-Fatih- Emre Karayel
7- Metin-Sinan Tuzcu  
8-Serap- Şebnem Dönmez
9- Selçuk -Arif Pişkin
10- Emel-Sezer Koç 
11-Soner- Halil Babür
12- Naz – Yasemin Yazıcı 
13-Kaan – Erdem Şanlı 
14- Eray  -Yunus Narin
15- Arda- Sarp İkiler
16- Ahmet -Cengiz Okuyucu 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
class='yasr-vv-bottom-container' style='display:none'>
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler