Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Son Yaz Dizisi Yağmur Gerçek Adı

Son Yaz Dizisi Yağmur Kara karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Fox ekranlarında ilk bölümü geride bırakan Son Yaz dizisi oyuncuları hakkında tanıtımlarımız devam ediyor. 

Son Yaz Dizisi Yağmur Kimdir? 

Dizide Yağmur karakteri Savcı Selim ve Canan’ın kızlarıdır. Henüz daha yeni liseyi bitirmiş ve yüksek okul için hazırlık yapan birisidir. Zeki cesur ve akıllı birisidir. Babası Selim’e oldukça tepkilidir. 
Aslında Yağmur’da babası gibi bir karakterdir ve ona oldukça çok benzemektedir Yağmur ile anlaşmak oldukça zordur. Dediğim dedik bir kız olan Yağmur haklı olduğu konularda asla geri vites yapmamaktadır. 

Son Yaz Dizisi Yağmur Gerçek Adı 

Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Son Yaz Dizisi Yağmur karakterini Hafsanur Sancaktutan canlandırmaktadır. Hafsanur Sancaktutan İstanbul ilinde  20 Mart 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Balık Burcu olan oyuncu 1,63 metre boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır.  Tiyatro ile küçük yaşlarda ilgilenmeye başlamıştır. 2018 yılında  Servet adlı dizi ile kariyerine başlamıştır. 
2018 yılında yayınlanan Gülperi isimli dizide Fidan karakteri ile rol alan oyuncu bir sene sonra ise Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakterini oynamıştır. 
Hafsanur Sancaktutan dizi kariyerinden önce  Otobüs isimli oyun ile Övgüye Değer Oyuncu Ödülünün yanı sıra Kuraldışı ve Kural isimli oyun ile de 3 farklı alanda ödüller almıştır. 
Rol aldığı diziler ve filmler:
2020 – Son Yaz Dizisi 
2019 – Aşk Ağlatır Dizisi
2018 – Gülperi Dizisi
2018 – Servet Dizisi

Son Yaz Dizisi Yağmur Kıyafet ve Elbiseleri 

Üniversite için hazırlanan genç ve güzel bir kızı canlandıracak olan  Hafsanur Sancaktutan (Son Yaz Yağmur) dizide giydiği kıyafet ve elbiseler merak konusu oldu.  Son Yaz Yağmur kıyafet ve elbiseleri marka model ve fiyatları ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzda bulabilirsiniz. 

Son Yaz Yağmur çantası kolyesi bileklik ayakkabıları marka model ve fiyatları hakkında merak ettiklerinizi yorum alanında sorabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler