Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yaşı 19 Dizisi İrem Kim? Gerçek Adı

Yaşı 19 Dizisi İrem rolünü canlandıran Deniz Işın kimdir? nerelidir? kaç yaşındadır? Detaylar haberin devamında…

Yaşı 19 İrem Kimdir? Deniz Işın

Yaşı 19 Dizisi İrem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Deniz Işın İzmir ilinde  28 Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. 1,69 cm. boyunda ve 54 kilogram ağırlığındadır. Deniz Işın eğitimlerini Ege Üniversitesi Kimya bölümünde tamamlamıştır. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yaşı İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2019 19 dizisi İrem rolü ile ekranlara gelen oyuncu kariyerine Her Yerde Sen dizisi ile başlamış ve bu dizide Merve karakterine hayat vermişti. Geçtiğimiz 2020 yılında İyi Günde Kötü Günde dizisinde rol alan oyuncu Sefirin kızı dizisinde Doktor Sahra rolü ile ekranlara gelmişti. 

Yaş 19 İrem Kıyafet ve Elbiseleri 

Yaş 19 dizisi İrem’in dizide giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı aksesuarlar bir diğer merak konusu oldu. İrem Yaşı 19 dizisinde kolyesi çantası yüzüğü kolye ve küpesi marka model ve fiyat bilgileri hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 
Yaşı 19 dizisi İrem karakterini canlandıran Deniz Işın hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yaşı 19 Dizisi Aylin hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler