Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yaşı 19 Dizisi Aylin Kim? Gerçek Adı

Yaşı 19 Dizisi Aylin rolünü canlandıran  İlayda Alişan hakkında detaylar haberin devamında..

Kısa bir süre sonra Fox tv ekranlarında başlayacak olan Yaşı 19 dizisinde  İlayda Alişan Aylin karakteri ile dizide yer alacaktır. Yaşı 19 Dizisi Banu hakkında bir önceki yazımızda sizlere bilgi vermiştik. Bu yazımızda Aylin karakteri hakkında bilgiler bulabilirsiniz. 
 

Yaşı 19 Dizisi Aylin Kimdir? (İlayda Alişan) 

Yaşı 19 Dizisi Aylin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İlayda Alişan’dır. İlayda Alişan İstanbul ilinde 1 Ocak 1996 yılında dünyaya gelmiştir.  Dizi kariyerine Bir Çocuk Sevdim dizisi ile başlamıştır.  Bu diziden sonra Gönül Hırsızı isimli dizide rol almıştır. 
Şimdilerde Yaşı 19 Aylin rolü ile ekranlara gelen İlayda Alişan  Çukur dizisinde Akşin rolünde yer almıştı. Son olarak  Şampiyon dizisinde rol alan oyuncunun yer aldığı proje ve diziler ise şunlardır. 
 
İlayda Alişan’ın Rol Aldığı Diziler
Bir Çocuk Sevdim
Gönül Hırsızı
Benim Adım Gültepe 
Serçe Sarayı 
Bana Sevmeyi Anlat 
Çukur
 Hakan Muhafız
Şampiyon 

Yaşı 19 Aylin Son Bölümde Giydiği  Kıyafetler

Yaşı 19 Dizisi Aylin rolü ile dizide yer alan güzel oyuncu İlayda Alişan’ın dizide giydiği elbise ve kıyafetler ile aksesuarları ve ayakkabı modelleri bu bölümde yer alacaktır. Yaşı 19 Aylin takıları küpesi kolyesi ve çantasının marka model ve fiyatları ile ilgili merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 
Yaşı 19 dizisinde başarılı oyuncu  İlayda Alişan’ı ve hayat verdiği Aylin rolü hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik.
Daha fazla mesaj
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler