Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Son Yaz Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Son Yaz Dizisi son bölümde oyuncuların giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Fox ekranlarında yeni başlayan Son Yaz dizisi oyuncu kadrosu kadar oyuncuların giydiği elbise ve kıyafetler ile de oldukça merak uyandırmaktadır. Bu yazımızda sizlere Son Yaz dizisinde giyilen kıyafetler ile aksesuarlar hakkında bilgiler vereceğiz. 
Doğru Cevap Gümüş 

Son Yaz Dizisi Akgün Kıyafetleri 

Son Yaz Dizisi Akgün karakteri ile dizide yer alan Alperen Duymaz’ın dizide giydiği kıyafetler ve taktığı güneş gözlüklerin marka model ve fiyatları bu bölümde yer alacaktır. Son bölümde Alperen Duymaz’ın Siyah gömlek ve siyah bir kombin ile yer aldığı görüldü.

Son Yaz Dizisi Selim Kıyafetleri 

Savcı Selim karakteri ile dizide yer alan Ali Atay rolü gereği savcıyı canlandırmaktadır. Savcı karakteri ile dizide yer aldığı süre boyuncu oyuncuyu değişik marka ve modellerde koyu renk takım elbiseler ile görmek mümkün olacak.  

Son Yaz Dizisi Canan Kıyafetleri 

Dizide Canan Kara karakteri ile yer alan güzel oyuncu  Funda Eryiğit’in giydiği elbise etek ve bluzlar ile taktığı aksesuar ve kullandığı çantalar ön planda olacaktır. Savcı karısı olarak dizide yer alan Canan boşandıktan sonra daha özgür kıyafetler ile avukatlık mesleğine geri dönecektir. 
Son Yaz Funda Eryiğit delikli uzun el çantası Luss İstanbul,
Canan Çanta
Marka : Luss İstanbul
Fiyat : 520 TL
Sarı File El Çantası

Son Yaz Dizisi Yağmur Kıyafetleri 

Son Yaz Dizisi Yağmur Kıyafetleri

Son Yaz dizisi Yağmur Kara rolü ile dizide yer alan Hafsanur Sancaktutan Liseyi yeni bitirmiş bir genç kız rolünü canlandırıyor. Son Yaz dizisi Yağmur’un son bölüm giydiği gömleğin marka ve fiyatı ise en çok merak edilen konulardan oldu. Son Yaz Dizisi Yağmurun giydiği elbise ve kıyafetler ile takıları ayakkabısı ve çantaları hakkında detaylar bu bölümdedir. 
Son Yaz Yağmur çiçek desenli mini elbise markası Wear Sisters
Ürün adı Lulu Dress
Fiyatı 980₺
Son Yaz Hafsanur Sancaktutan ın giydiği siyah beyaz çizgili tshirt markası

Son Yaz Dizisi Serap Kıyafetleri 

Son Yaz Dizisi Serap Kıyafetleri

Son Yaz dizisinde Serap Gök  rolü ile dizide yer alan  Şebnem Dönmez giydiği kıyafet ve elbiseler ile adından oldukça söz ettirecek isimdir. Dizideki karakteri gereği çantalara olan lüksü ve düşkünlüğü ile bilinen oyuncu bakalım hangi marka çantaları kullanacak. Son Yaz Serap giydiği elbiselerin marka model ve fiyatları hakkında bilgiler burada yer akacaktır. Son Yaz Şebnem Dönmez ‘in son bölüm kullandığı çanta marka ve modeli hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Son Yaz dizisi Serap beyaz ceket markası

Son Yaz Dizisi Emel Kıyafetleri 

Son Yaz Dizisi Emel Kıyafetleri

Son Yaz Dizisi Emel Yaman karakteri ile dizide yer alan Sezer Koç kıyafet ve aksesuarları ile son bölüm giydiği elbiselerin marka ve fiyatları bu bölümde yer alacaktır. 

Son Yaz Dizisi Naz Kıyafetleri 

Son Yaz Dizisi Naz Kıyafetleri

Son Yaz Dizisi Naz Yaman karakteri ile dizide rol alan genç oyuncu Yasemin Yazıcı’nın Son Yaz dizisi son bölümde giydiği elbise ve kıyafetler ile ayakkabısı çantası ve takıları ise yine merak edilen konulardan olacaktır. Yasemin Yazıcı’nın Son Yaz Dizisinde giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından sorularınızı bekliyoruz. 
Son Yaz Dizisi Son Bölüm Dizi kıyafetleri ile ilgili yazımızın burada sonuna geldik. Son Yaz oyuncuların son bölüm giydiği kıyafet ve elbiseler ile ilgili marka model ve fiyat ile ilgili aklınıza takılan soruları yorum alanından bekliyoruz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler