Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Camdaki Kız Dizisi Nalan Kim? Gerçek Adı

Camdaki Kız Dizisi Nalan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burcu Biricik’dir. Kırmızı Oda Dizisinde canlandırdığı Boncuk karakteri ile gönüllere taht kuran Burcu Biricik Camdaki Kız dizisinde Nalan rolü ile ekranlara geliyor. Kanal D ekranlarında ilk bölüm fragmanı yayınlanan Camdaki Kız dizisinde  oyuncular ve karakterler belli olmaya başladı. 
Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan dizide gerçek bir aşk hikayesi konu edilecek. 8 Nisan günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin başrol oyuncusu Burcu Biricik hakkında detaylar haberin devamında.

Camdaki Kız Dizisi Nalan Kimdir?

Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Camdaki Kız Nalan rolü ile dizide yer alan Burcu Biricik Antalya ilinde 4 Mayıs 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Arkeoloji üzerine Ege Üniversitesinde tamamlamıştır. Üniversite döneminde Bornova Belediyesinde şehir tiyatrolarında sahne almıştır. 
2006 yılında Akdeniz Kraliçesi seçilen oyuncu 2016 yılında Çok Uzak Yakın filminde yönetmenlik yapmıştır. 1.70 metre boyunda, 53 kilo ağırlığında olan oyuncu  Boğa burcudur. Son olarak Kırmızı Oda Dizisinde Boncuk rolü ile ekranlara gelen Nurcu Biricik Kuzgun Dizisinde Dila karakteri ile 2019 yılında ekranlara gelmişti. Dizi kariyerine 2007 yılında Maçolar dizisi ile başlayan oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 

Camdaki Kız Nalan Nasıl Bir Karakter

Dizide Nalan karakteri, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kız olarak yer almaktadır. Nalan ailesinin tek çocuğu olması sebebi ile el bebek gül bebek büyütülmüştür. Çocukluk dahil olmak üzere bu yaşına kadar hayatını varlık içinde yaşamıştır. 
Camdaki Kız Nalan oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışmaktadır. Daha sonraları ise Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur kendisini. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Burcu Biricik’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Kuzgun (Dila) (TV Dizisi)
2019 – Çiçero (Ajan) (Sinema Filmi)
2018 – Her Şey Seninle Güzel (Deniz) (Sinema Filmi)
2018 – 8. Gün (Bahar)(TV Dizisi)
2016 – Çok Uzak Fazla Yakın (Aslı) (Sinema Filmi)
2016 – Hayat Şarkısı (Hülya) (TV Dizisi)
2014 – Şeref Meselesi (Kübra Güngör) (TV Dizisi)
2014 – Ulan İstanbul (Kübra) (TV Dizisi)
2014 – Bana Masal Anlatma (Ezgi) (Sinema Filmi)
2013 – Kedi Özledi (Lale) (Sinema Filmi)
2013 – İnanç Odası (Kurban) (Sinema Filmi)
2013 – Beni Böyle Sev (Seda) (TV Dizisi)
2012 – Düşman Kardeşler (Derya) (TV Dizisi)
2012 – Ustura Kemal (TV Dizisi)
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Cariye) (TV Dizisi)
2007 – Maçolar (TV Dizisi)
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler