Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim? Gerçek Adı

Kardeşlerim Dizisi Asiye Eren karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Su Burcu Yazgı Coşkun dizide henüz liseye giden 17 yaşında bir kızı canlandırmaktadır. 
Asiye anne ve babaları öldükten sonra abileri ve kardeşi Emel’e aynı zamanda annelik yapan duygusal ve iyi yürekli birisidir. Derslerinde başarılı olan Asiye’nin aynı zamanda sesi de oldukça güzeldir. 
Asiye abileri ve küçük kardeşi ile birlikte yengelerinin anları istememesi sebebi ile kümeste yaşamaktadır. Babasının katilinin teklifini abisi kabul edince kuzenleri ile birlikte özel okulda okuma fırsatı yakalamıştır. Bu okulda ise zengin çocukları ile oldukça sıkıntılı günler onu beklemektedir.
Kuzeninde farklı ağırbaşlı ve sorumluluk sahibi olan Asiye ilerleyen bölümlerde Faruk’un oğlu ile yakınlaşacak mı hep birlikte izleyeceğiz. Kardeşlerim Dizisi Asiye rolünü canlandıran  Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Kardeşlerim Dizisi Asiye Kimdir, Gerçek Adı Ne?

Dizide Asiye karakterini canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Çocuk oyuncu olarak dizi kariyerine 2012 yılında başlamıştır. Bu diziden önce Kırmızı oda dizisinde Güler rolü ile dikkat çekmiştir. 
Kuzgun dizisinde Naz rolü ile ekranlara gelen oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı film ve diziler ise şunlardır. 
Kırmızı Oda :(Güler)
Kuzgun : (Naz)
Bizi Hatırla : (İrem)
Kara Yazı : (Songül Uluçınar,)
Kadın : (Bahar)
Bizim Hikaye : (Ceylan)
Aşk Yeniden : (Elif Su)
Sana Bir Sır Vereceğim : (Zeynep)
Sen Üzülme : (Mine)
[email protected]: Bir Cin Vakası 
Karadayı : (Neşe)
Kardeşlerim Dizisi Asiye rolü ile ekranlara  gelen Su Burcu Yazgı Coşkun https://www.instagram.com/suburcuyazgiicoskun/?hl=tr adresi ile sosyal medyada yer almaktadır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler