Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Gerçek Adı

Kardeşlerim Dizisi Berk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Recep Usta'dır. Recep Usta dizide Berk rolü ile kolejde eğitim gören zengin ve şımarık bir lise öğrencisi rolündedir. 
 
Berk dizide Kızıl saçları ile dikkat çekerken en yakın arkadaşı olan Doruk ile fakir öğrencilere kötülük yapmaktadır. Doruk ile birlikte takılan Berk onun arka planında kalarak daha çok onun istediklerini yapmaktadır. 

Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Gerçek Adı


Kardeşlerim Dizisi Berk Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Berk rolünü canlandıran Recep Usta 2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan oyuncunun babası Karaman'lıdır. Oyuncunun anne tarafı ise Samsun'ludur. Lise eğitimleri sonrasında eğitimlerine Marmara Üniversitesi Dış Ticaret bölümünde devam ederek tamamlamıştır. 

Dizi kariyerine Şahsiyet dizisi ile başlayan oyuncu bu dizide Deva karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde Kardeşlerim Dizisinde Berk karakterini canlandıran oyuncu dizide sevdiği kız olan Melisaya açılmada sıkıntı yaşamaktadır. 

Berk karakterine hayat veren Recep Usta hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kardeşlerim Dizisi Melisa hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret  edebilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Gerçek Adı "