Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Gerçek Adı

Kardeşlerim Dizisi Berk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Recep Usta’dır. Recep Usta dizide Berk rolü ile kolejde eğitim gören zengin ve şımarık bir lise öğrencisi rolündedir. 
 
Berk dizide Kızıl saçları ile dikkat çekerken en yakın arkadaşı olan Doruk ile fakir öğrencilere kötülük yapmaktadır. Doruk ile birlikte takılan Berk onun arka planında kalarak daha çok onun istediklerini yapmaktadır. 

Kardeşlerim Dizisi Berk Kimdir?

Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Kardeşlerim Dizisi Berk rolünü canlandıran Recep Usta 2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan oyuncunun babası Karaman’lıdır. Oyuncunun anne tarafı ise Samsun’ludur. Lise eğitimleri sonrasında eğitimlerine Marmara Üniversitesi Dış Ticaret bölümünde devam ederek tamamlamıştır. 
Dizi kariyerine Şahsiyet dizisi ile başlayan oyuncu bu dizide Deva karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde Kardeşlerim Dizisinde Berk karakterini canlandıran oyuncu dizide sevdiği kız olan Melisaya açılmada sıkıntı yaşamaktadır. 
Berk karakterine hayat veren Recep Usta hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kardeşlerim Dizisi Melisa hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret  edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler