Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kardeşlerim Dizisi Doruk Kim? Gerçek Adı

Kardeşlerim Dizisi Doruk karakterini canlandıran Onur Seyit Yaran hakkında detaylar haberin devamında...

Kardeşlerim Dizisi Doruk zengin ve şımarık bir lise öğrencisidir. Faruk karakterinin oğlu olan Doruk Gitar çalmaktadır. Doruk kız kardeşinin aksine kötü bir karakterdir. Fakirler ile dalga geçmeyi seven bir kişiliktir. 

Kardeşlerim Dizisi Doruk geçen sezon kötü başlayan karakterine bir kaç bölüm sonra Asiye karakterine aşık olması ile iyi birisi olmaya söz vermiştir. Asiye ile birlikte şarkı yarışmasına katılan ve birinci olan Doruk eline geçem her fırsatta Asiye ve kardeşlerine yardımcı olmak için çaba sarf etmektedir. 

Doruk aşkı Asiye uğruna kankası ve onun kötülüklerinden bile vazgeçmiştir. Aşkı uğruna babası ve annesini bile karşısına alan Doruk Asiye'nin kardeşleri tarafından da artık sevilmeye başlanmıştır. 

Asiye ile çıkmaya başlayan Doruk oldukça mutludur artık. İyi bir insan olma uğruna bağışlar yapan ve kampanyalar düzenleyen Doruk Asiye'nin çalıştığı kafede işe girerek onunla birlikte çalışmaya bile başlar. 

Kardeşlerim Dizisi Doruk Kim? 

Kardeşlerim Dizisi Doruk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Onur Seyit Yaran 1996 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Spor Akademisini Haliç Üniversitesinde tamamlamıştır. 1.87 cm. boyunda olan başarılı oyuncu   Onur Seyit Yaran 78 kg. ağırlığındadır. Best Model Türkiye ve Best Model of The World yarışmasında 2016 yılında  1. olmuştur. 

Şimdilerde Kardeşlerim Dizisi Doruk rolü ile ekranlara gelen Onur Seyit Yaran dizi kariyerine  Kalk Gidelim dizisi ile başlamıştır. Bu dizide Canberk Dal rolünü canlandırmıştır. 2019 yılında ise Vuslat dizisinde Enes karakteri ile ekranlarda yer alan oyuncunun sosyal medya adresi  (@onurseyityaran) dir.

Kardeşlerim Dizisi Doruk  Gerçek Adı


Onur Seyit Yaran'ın Oynadığı Film ve Diziler
 
Kalk Gidelim (Canberk Dal rolünde,  2017-2019)
Vuslat (Enes rolünde , 2019-2020)
Kardeşlerim (Doruk rolünde , 2021- ? )

Kardeşlerim Dizisi Doruk karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kardeşlerim Dizisi Asiye Kimdir? diye merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Kardeşlerim Dizisi Doruk Kim? Gerçek Adı "