Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kardeşlerim Dizisi Tolga Gerçek İsmi Nedir?

Kardeşlerim Dizisi Tolga karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi Berk Ali Çatal 4 Mart 1995 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. oyunculuk eğitimlerini Yeditepe Üniversitesinde tamamlamıştır. Üniversite sonrasında  Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Kardeşlerim dizisinin son bölümünde diziye dahil olan Tolga zengin bir ailenin çocuğudur. Diziye yeni katılan Ayşe karakterinin eski erkek arkadaşıdır. Parası ile fakirleri hor gören zengin ve şımarık birisidir.  

Ömer'in Ayşe'nin evinde kaldığını gören Tolga bunu hazmedemez ve Ömer'in doğum günü kutlamalarına davetsiz olarak katılır. Sipariş getiren Pizzacı kuryeye istenmedik hareketler yapan Tolga'ya Ömer müdahale eder. Daha sonra Ömer'in kümeste yaşadığını öğrenen Tolga onunla dalga geçince Ömer onu döver. aldığı Yumruklar ile Tolga bayılır.

Kardeşlerim Dizisi Tolga rolünün canlandıran Berk ali Çatal dizi kariyerine 2009 yılında aile Reisi isimli dizi ile başlamıştır. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Bayram karakterini canlandıran oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve projeler ise şunlardır.  
 

2021 Kardeşlerim – Tolga
2020 Kırmızı Oda – Bayram
2020 Çukur – Sercan
2018 Söz – Çolağın Oğlu

2018 Vatanım Sensin – Yasin
2017 Umutsuz Ev kadınları
2017 Muteşem Yüzyıl Kösem – Musa Çelebi
2016 Güneşin Kızları
2014 Beni Böyle Sev
2009 Aile Reisi
Kardeşlerim Dizisi Tolga Gerçek İsmi Nedir?

3 yorum for "Kardeşlerim Dizisi Tolga Gerçek İsmi Nedir? "