Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Savaşçı Dizisi Bektaş Astsubay Gerçek Adı

Savaşçı Dizisi Bektaş Astsubay karakterini canlandıran Erkan Meriç hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Fox ekranlarının sevilen dizisinde Astsubay Bektaş Kılıç Timi’nin keskin nişancısı olarak görev yapmaktadır. Tokat’ lı olan Bektaş Astsubay emekli bir öğretmenin oğlu. 
Bektaş karakteri Kılıç timinin sessiz ve içine kapanık askerlerinden birisi. Her türlü silahı ustalıkla kullanan Bektaş Astsubay timin keskin nişancısı.

Savaşçı Dizisi Bektaş Astsubay Kimdir?

Savaşçı Dizisi Bektaş Astsubay rolünü canlandıran Erkan Meriç Erkan Meriç Adana ilinde 25 Temmuz, 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Elektronik bölümünü Mersin Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Aslan Bursu olan oyuncu üniversite sonrasında mankenlik yapmış ve katıldığı Best Model of The Turkey yarışmasında en iyi erkek modeli seçilmiştir. Daha sonra ise  Best Model of The World yarışmasında Dünya’nın en iyi erkek modeli unvanının sahibi olmuştur.
Dizi Kariyerine Kutlar Vadisi ile başlayan oyuncu son olarak Adını Sen Koy dizisinde Ömer karakteri ile ekranlara gelmiştir. Şimdilerde Savaşçı Dizisi Bektaş Astsubay rolünü canlandıracak olan Erkan Meriç’in rol aldığı dizi ve projeler ise şunlardır. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Adını Sen Koy (TV Dizisi, Ömer,2018).
Hayat Çizgisi Suriye (Doğan, TV Filmi, 2016)
Adını Sen Koy (Ömer, TV Dizisi, 2016)
İkimize Bir Dünya (Sinema Filmi, 2015)
Beyaz Karanfil (TV Dizisi, 2014)
Zeynep’in Hikayesi (TV Filmi, 2012)
Acayip Hikayeler (TV Dizisi, 2012)
Kurtlar Vadisi Pusu (TV Dizisi, 2007)
Savaşçı Dizisi Bektaş Astsubay hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Savaşçı Dizisi Görkem Astsubay hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler