Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Ada Masalı Dizisi 1. Bölüm Özeti

Ada Masalı 1.Bölüm özetinde dizinin ana karakterlerinden olan Haziran ve Poyraz birlikte otel işletmeye başlar. Haziran karakteri aslında büyük şehirde plazada yaşanan bir karakterdir. Patronu olan Doygun bey onu Tokyo projesini alabilmesi için ona reddedemeyeceği bir teklif de bulunur. 
Teyzesinin yaşamaya devam ettiği eskiden ise anneannesinin yaşadığı Kırlangıç Adasına proje için gider. Patronundan aldığı görev ise Ali Görkem isminde yaşlı huysuz ve kimsenin sevmediği birisine arazisini satması için telkinde bulunmaktır. 
Daha fazla mesaj
Bu iş için Haziran çok yakın arkadaşı olan Biricik ile beraber Kırlangıç Adasına giderler. Arazisini satmayan adamı tanımadığı için onun zeytinyağı fabrikasına gider ve bir yolunu bularak bilonçalara ait resimleri çeker ve patronuna gönderdir.  Fabrikanın mali açıdan zor durumda olduğunu gören patron ise bu durumu bankaya bildirir. Banka da kredi işlemlerini askıya alır. 
Dizinin ana karakteri olan Haziran ilk gece bu adada bir eğlenceye katılır. Burada Poyraz ile tanışır. ertesi gün ise arazinin sahibin yaşlı bir adam değil de Poyraz olduğunu ve aslında iyi birisi olduğunu öğrenir. Onu zor durumda bıraktığı için pişman olur ve iki ay izne ayrılır. Tekrar adaya dönerek Poyraz’a yardımcı olmak amacı ile onunla birlikte eski oteli işletmeye başlar. 

Ada Masalı Dizisi Son Bölüm Fragman İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler